SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala23 / Dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no właśnie, taka forumowa wigilia:D to by było coś:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Zgadamy się na konkretną godzinę byleby forum się nie zbuntowało jak ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
ja biore do babci oliwe zeby na niej usmazyla karpia
ja juz na drugi dzien pracuje wiec nie bede miala problemu...ale w wigilie zjem szarlotke...moja babcia zawsze mi piecze!!
faaalll a ile dni odpuszczasz z dietos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
To mnie zastrzeliłaś w wigilię będę na rybkach i jakis sałatkach to pójdzie gładko ale w Boże Narodzenie cała rodzina się zjeżdza to zapewne będzie trudniej i tu będzie reset (jakoś tak to widzę)

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-12-15 21:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
dobra potem dorobisz na treningach...i sie wyrowna!
akurat potem sie zmotywujesz bardziej do cwiczen...
najgorzej jak czlowiek sobie bzdura ze utyl...tak jak ja to robie...widze ze utylam od 2 dni - po prostu pewnie ja chce to widzieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Tany a może wodę trzymasz i masz takie odczucie jakbys spuchła, a jak tam kobiece sprawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Rozpiska

Rano bieżnia 60 min (10 min rozgrzewka, 4x 5min bieg 3min marsz, 2x 6min bieg 3min marsz)

I posiłek - płatki owsiane, 3 białka, 1 żółtko, pestki dyni, oliwa z oliwek, kawa z mlekiem
II posiłek - chleb pełnoziarnisty, tatar, jabłko
III posiłek - ryż brązowy, kurczak, brukselka, lniany, (cukinia, pomidory, papryka zółta i czerwona, cebula)
IV posiłek - pestki dyni, jogurt naturalny, ogórek, papryka
V posiłek - ryba faszerowana w galarecie, tatar
VI posiłek - twaróg półtłusty
+2x tran

B=136 T=67 W=160 Kcal= 1790

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-12-15 22:20:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
kobiece sprawy- nadal mnie ciocia nie odwiedzila! ide do lekarza w tym tygodniu bo to juz normalne nie jest

a z czym jesz twarozek?
sam? a jak to robisz ze sam zjadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany z pewnością to rozregulowanie (czyt. ciotka klotka) ma wpływ na organizm, dobrze że idziesz do lekarza wypytaj go o wszystko zrób wywiad

Twarożek z prażona dynią lub granulowana cebulką sam też lubię, jak jadłam chudy to na siłę bo smakował jak jakieś trociny ten półtłusty jest smaczniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
nabiał uwielbiam :D mogłabym jeść non stop i nigdy mi się nie znudzi:) miłego dnia Falusia:*:)

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka

Następny temat

4 dniowy trening opis

WHEY premium