SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala23 / Dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hejka, pozdrowienia znad porannej kawy :) bardzo fajny temat. Nie ma jak rano kawa, kiedys pilam w domu przed praca, teraz musialam sie zrzec na rzecz sniadania. I ciesze sie bo to zdrowo. Problem tylko ze na poczatku jechalam autkiem na spiocha hihi. Teraz jest juz lepiej ale i tak pierwsze w pracy to kawa a potem noge z ludzmi gadac.

Usciski i buziaki przesylam popijajac sobie kawke :) Milego dnia Falus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo snieg sypie Tygrysek podobaloby Ci sie wariacie zimowy!
Ciekawa ta Twoja praca... kawusia, konwersacje... nie tylko w realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Co do kawy to ja mam skłonności do uzależniania się od niej. Wypijam wtedy hektolitry i w sumie nic to nie daje

Wyłączyłam w ogóle więc. Już dwa miechy nie piję i żyję
Zeń-szeń jem za to

Miłego dzionka w ogóle!

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2009-12-22 11:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Super, u mnie nie pada ale bialo jest :) Na mnie kawa nie dziala pobudzajaco, moge wypic i isc spac za 5 min, nie wazne jak mocna. Ale czasem jak nie wypije to jestem nie do zycia. Kidys na wakacjach pilam zbozowa bez wiedzy i padalam na twarz, skumalam ze kawa bez kofeinowa i zakuplam zwykla poprawa od razu. Dziwne to ale tak mi sie organizm ustawil.

A w pracy to sie teraz tak nudze ze nie wiem co ze soba poczac, nic mi sie nie chce odbijam sie od zadan zeby tylko czas lecial a on cholera w miejscu stoi. Nie lubie tak bo jesc sie chce :( z nudow. Oj zeby szefcio puscil wczesniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ja tez sie nudzę niby cos robie ale tak bez zaangażowania kurcze jak ja jutrzejszy dzień przeżyje. Pati jak chcesz dobrze spożytkować 10 min to wpadnij to Laurci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Nie ma miejsca na nudzenie
wszak jest Boże Narodzenie
Niech redukcja też się schowa
po świętach może ruszyć od nowa:)
Łap ciepełko od choinki i od spotkań u rodzinki
Ciesz się chwilą, odpoczywaj i sił nowych nam nabywaj:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Ja na szczęście jak się nudzę w pracy to jade do domu
Uroki pracy na swoim:DDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
No fakt trzeba mysleć przyszłościowo i ściągnąć od Ciebie pomysła
Ja się teraz dorwałam do mens healtha a w szczególności do artykułu o "powięzi" dziś inaczej spojrzę na ludzkie ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
ja to podstawy anatomii musze odświeżyć a nie tam powięź

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2009-12-22 22:56:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hellol, znow w pracy, dzis padne ach... Lece odwiedzic kolezanke :) tam chyba jeszcze nie bylam :) Zabije pare minutek :) Fajnie pracowac na swoim :) pozazdroscic, ja mam glupiego (naprawde) szefa. Ale juz od jutra wollllne :)

elaine pogratulowac talentu twoje wierszyki sa super :)

Aaaa powiez? Co to za zwierze rany?

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2009-12-23 09:11:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka

Następny temat

4 dniowy trening opis

WHEY premium