SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala23 / Dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oczywiscie, tak tylko pytam bo widze ze brak tych produktow to moze mialabys ochote na eksperynet, ale oczywiscie nie jest to konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Acha myślałam ze może coś sknociłam , a jeśli chodzi o wznowienie jedzenia tych produktów to boję się ze jeszcze za wcześnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale na co za wczesnie?
Widzisz teraz jestes na takim etapie ze kazde odejscie od starych zwyczajow owocowac bedzie spadkiem wagi, pozniej dopiero robi sie trudniej, ale to spoko, bedziesz pisac, bedziemy sledzic.
Ja tylko tak patrze ze wywalsz weglowodany wiec oze ci odpowiad ten styl jedzenie, W sumie czemu nie, tylko na pewno co innego jak to jest dobrowolnie a co innego jak wstajesz rano i wiesz ze nie wolno.

Fala zapisz sie na silownie mysle ze dobrze ci zrobi gdy sobie troche na maszynach zaczniesz cwiczyc, na poczatku 2x w tygdoniu. Tam trenerzy ci wszytsko pokaza, bedziesz miala maszyny bedziesz cwiczyla i wzmacniala stawy i miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ponieważ jest we mnie taka obawa, że jeśli zacznę jeść to wzrośnie mi na nie apetyt (trochę to głupie ), te 100 gr dziennie narazie mi bardzo odpowiada i z dnia na dzień przekonuję się że to jest dla mnie zdrowe

Na siłkę zapiszę sie w sobotę, przejdę sie razem z bratem to mi będzie raźniej . Mam nadzieję że od progu mnie nie wywalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na pewno jak zjesz cos z wyzszym IG to tak, ale jedzac rowno, to wszytsko bedzie ok.
najgorsze sa nagle wrzuty jakis wegli. Mozna jesc makarony, chleb i ryz razowy byle to bylo rowno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dzięki Obli i wszystko staje się jasne

Rano bieżnia 58 min. (10min rozgrzewka, 8x 3min bieg 3min marsz)
Menu
I posiłek - 5 łyżek płatków owsianych, 2 białka, 1 całe jajko, 15 gr. dyni, 5 gr.oliwy, Tran x1, kawa z mlekiem
II posiłek - sałatka mix zielony z lnianym, szklanka jogurtu naturalnego, 40 gr. pestek dyni, szklanka soku marchwiowego
III posiłek - 160 gr. kurczaka, 50 gr. ryż pełnoziarnisty, 160 gr. kalafiora, 160 gr. fasolki szparagowej
IV posiłek - 200 gr. ryby faszerowanej w galarecie, Tran x1
V posiłek - 120 gr. chudego twarogu i granulowana cebulka do smaku

Dziś odczuwam spadek energii, może to przez brak snu, nic tylko kładę się wcześniej

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-10-26 20:47:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Fala bardzo ładnie sobie radzisz a widać już, że coś ruszyło wagowo czy wymiarowo ? Bo u mnie narazie czuje jakby wszystko stało i waga też stoi, tylko wymiary się troszkę zmieniają.

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Rano bieżnia 58 min. (copy plan)
Menu
I posiłek - 5 łyżek płatków owsianych, 3 białka, 15 gr. dyni, 5 gr.oliwy, Tran x1, kawa z mlekiem
II posiłek - sałatka mix zielony z lnianym, szklanka jogurtu naturalnego, 40 gr. pestek dyni, szklanka soku marchwiowego
III posiłek - 160 gr. kurczaka, 50 gr. ryż pełnoziarnisty, 160 gr. brukselki, 150 gr. surówki z czerwonej kapusty z jabłkiem
IV posiłek - 200 gr. ryby faszerowanej w galarecie, Tran x1
V posiłek - 120 gr. chudego twarogu i granulowana cebulka do smaku

No i spoko, coraz bliżej soboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jestes bardzo konsekwenta, niedlugo pierwszy miesiac za toba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka

Następny temat

4 dniowy trening opis

WHEY premium