SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala23 / Dziennik redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
A no chyba, że tak :) W takim razie ładnie

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Laurynka u ciebie w dzienniku coraz to ostrzej sie robi, jeszcze troche i drugie ramie nam zaprezentujesz Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fala mozesz wiecej tranu brac jedna pastylka to za malo, chyba ze nieoczyszczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dobrze Obli, taki miałam zamiar dzis po prostu późno kupiłam i dlatego tylko raz zaaplikowałam. Dzięki Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Rano Bieżnia 48 min (plan tabelka nr 3 zmodyfikowałam czas pod koniec 3 min bieg)
Menu
I posiłek - 5 łyżek płatków owsianych, 2 białka, 1 całe jajko, 15 gr. dyni, 5 gr.oliwy, Tran x1, kawa z mlekiem
II posiłek - mix zielony z oliwą, szklanka jogurtu naturalnego, 40 gr. pestek dyni, szklanka soku marchwiowego
III posiłek - 160 gr. kurczaka, 50 gr. kaszy gryczanej, 150 gr. brukselki, 150 gr. surówki z czerwonej kapusty z jabłkiem
IV posiłek - 200 gr. ryby faszerowanej w galarecie, Tran x1
V posiłek - 120 gr. chudego twarogu z granulowaną cebulką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Jednak był bieg i jak tam Twoje stawy?

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Jak zaczynam ćwiczyć to trochę bolą a pod koniec jest dobrze dlatego troszeczkę pobiegłam , ale może mi się nie dostanie za to A u ciebie jak, a zresztą wstąpię do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 71 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740
Witaj koleżanko
Zaglądam do ciebie, bo mi imponujesz tym, że ćwiczysz.
Ja zacznę jutro już bardziej poważnie, troszkę pospaceruję po lesie a może i truchcikiem, jeśli pozwoli na to moje ciało
W każdym bądź razie ruszam się zdecydowanie więcej i przestrajam organizm na novum, jakim jest odżywianie się.
Do tej pory jadałam paskudnie. Zero sniadań.
Pozdrawiam ciepło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dzięki Blondi ale z tymi ćwiczeniami to przesada powiedzmy że zaczęłam się ruszać Na początek nie ćwicz za ostro abys sie kontuzji nie nabawiła . Mam w dzienniku kilka planów na marsze to sobie zobacz może coś ci podpasuje. Pozdrawiam

Rano Bieżnia 48 min (plan jak z wczoraj)
Menu
I posiłek - 5 łyżek płatków owsianych, 2 białka, 1 całe jajko, 15 gr. dyni, 5 gr.oliwy, Tran x1, kawa z mlekiem
II posiłek - mix zielony z oliwą, szklanka jogurtu naturalnego, 40 gr. pestek dyni (prażone, mniam), szklanka soku marchwiowego
III posiłek - 160 gr. kurczaka, 50 gr. kaszy gryczanej, 150 gr. fasolki szparagowej, 150 gr. surówki z czerwonej kapusty z jabłkiem, herbata zielona z figą
IV posiłek - 200 gr. ryby po grecku, Tran x1
V posiłek - 120 gr. chudego twarogu z granulowaną cebulką

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-10-22 21:39:37


Pobudka 11:00 (noo odespałam trochę tydzień, ale shit jednak trochę za długo)
Bieżnia 56 min (tabelka nr 1; 4x 3 min bieg 3 min marsz)jesli jutro będzie tak samo jak dzis to spoko, obyło się bez nadmiernego bólu
Menu
I posiłek - 5 łyżek płatków owsianych, 3 białka, 15 gr. dyni, 5 gr.oliwy, Tran x1, kawa z mlekiem
II posiłek - 160 gr. kurczaka, 50 gr. ryż pełnoziarnisty, 180 gr. brukselki, 150 gr. surówki z czerwonej kapusty z jabłkiem,
III posiłek - 200 gr. ryby faszerowanej w galarecie, 150 gr. surówki z białej kapusty, Tran x1
Dziś trochę mało tych posiłków, ale jutro juz będzie lepiej

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-10-23 20:52:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 16-latka

Następny temat

4 dniowy trening opis

WHEY premium