SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik redukcyjny Karoliny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Witam,
mam nadzieję, że ten dziennik pomoże mi w dążeniu do idealnej sylwetki i wymarzonej wagi

Płeć : kobieta
Wiek : 27
Waga : 98
Wzrost : 169
Obwód klatki : 113
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 104
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : od wczoraj 20 min codziennie na orbitreku, spacery
Odżywianie : zdarza mi się wypić wino czerwone w weekend
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : aeroby, hantle
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedyś chrom, teraz vita-miner
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : south beach, ostatnio- ponad miesiąc dieta 1200 kcal ułożona wg "dietetyka"

Mój cel: 70-75 kg..


Moje dzisiajsze menu:
sniadanie:
płatki owsiane 30 g
pomarnańczko lub jabłko
mleko 0,5 % szklanka
6 migdałów

II sn.:
1,5 kromki chleba zytniego Schulstadt
100 g ryby pieczonej
warzywa

obiad:
200 g fileta z kurczaka
50 g ryżu
250 g surówki z łyżką oleju

podwieczorek:
150g ryby pieczonej + surówka

kolacja:
150 g serka grani z pomidorem
2 lyżeczki pestek z dyni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
oj Karolina każdy ma lepsze i gorsze dni. Zaczniesz się więcej ruszać, to podkręcisz metabolizm i zrobisz się głodna ...zobaczysz :)jeszcze Ci będzie tego jedzenia brakowało.

Zaglądam tu cały czas...nie poddawaj się :) WALCZ!!

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj w Dziennikach i powodzenia

Planujesz póxniej dorzucić jeszcze jakąś aktywnośc oprócz orbitreka i tych hantli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94347 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
powodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Asariach dzieki za powitanie :)
Narazie bede ćwiczyła wg tego, co mi Obli napisała.
Przez 5 dni po 20 min na orbim i pozniej co 5 dni bede zwiększała o 5 min. Do tego spacery, min 20 min.
Hantli narazie nie ruszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie tyle wystarczy ruchu Ja pamiętam zaczynałam od jakichś głupich ćwiczeń w domu w stylu przysiady, pompki i takie tam unoszenia nóg i to robiłam 30 minut dziennie, potem poszłam na aerobik i chodziłam 3 x tydz. na step przez 2 miesiące. W międzyczasie zachciało mi się biegać i zaczęłam biegać. Ale wtedy wazyłam poniżej 80 kg. Potem do tego biegania doszła siłownia i tak jakoś to poszło

Obliques Ciebie dobrze poprowadzi, tylko bądź cierpliwa, a nie taka jak ja, co conajmniej raz w tygndiu biadoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
"Hantli narazie nie ruszam."
ee nie ma się czego bać, one nie gryzą

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
carbon moje hantle jakos dziwnie na mnie patrzą
A tak serio, to nie wiem jak powinnam rozłożyć ćwiczenia hantlami i ile powinny trwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no dziwnie patrzą, bo ich nie ruszasz to tak jak pies, jak nie wyjdziesz z nim na spacer to jakoś tak dziwnie patrzy hehe :)

a na serio, to skoro Obliques Ci doradza to zdaj się na nią
treningu hantlami, czy jakiegokolwiek siłowego, nie rozpatruje się w kategorii czasu tylko ilości wykonanych serii i powtórzeń, z punktu widzenia redukcji im krócej tym lepiej tak naprawdę (wiadomo - do pewnej granicy) bo pracujesz wtedy intensywniej, poprzeglądaj dział "Trening dla początkujących"

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Już wiem dlaczego nie mam w domu psa, tylko kota

Z hantlami jeszcze poczekam, nie ma co przesadzać na początek.


edit// 20 min spaceru i 20 min orbiego zaliczone

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2010-03-23 16:45:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
cześć Karolina, przywitać się przyszłam i powodzenia Ci życzyć....szybko się przeniosłaś:). I dobrze ...trzeba kuć żelazo póki gorące :).
Będziemy Ci tu wszyscy pomagać i dopingować:)
Czy w Jarocinie jest siłownia?
Pozdrawiam ziomalę:)

Zmieniony przez - amadi w dniu 2010-03-23 17:34:07

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ja też się witam Powodzenia i dużo zapału, świetnie trafiłaś z nami nic złego Ci nie grozi Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny i poprawy

Następny temat

Co poprawić ?

WHEY premium