SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG StrongSFD- Siłownia czyli Treningi - Kuchnia - Dyscyplina

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ostatnio głośno było o moich plecach po dodaniu zdjęcia na jedną z grup FB. Dla Jasności to że mam takie plecy to stare ślady po mega mocnym trądziku.
Miałem załamanie psychiczne w wieku 20 lat i przez dwa miechy dziennie jadłem po 3 wielkie czekolady z milki + lody + ciastka + batony..

class="link" target="_blank">



Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2022-01-27 14:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Przemek, szczerze mam to głęboko w DE ale pisze dla jasności bo może ktoś pomyśleć co za j***na świnia nic z tym nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tylko że cześć osob co komentuje nie ma avatarów, a potem się okazuje ze to lamus jakiś .
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
anubis84
Tylko że cześć osob co komentuje nie ma avatarów, a potem się okazuje ze to lamus jakiś .


Tak to wiadomo. Piwo, chipsy i tv to jego jedyna rozrywka

A hejt był taki że na fb "sportowe świry motywacja" jakoś tak było ponad 300 czy 400 lajków i chyba dwa razy tyoe komentarzy
Ludzie są poj*bani za monitora
Dziwne społeczeństwo..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Placki 'ala tortille robione własnoręcznie. Jakoś nie przekonuje mnie skład kupnych co mają po 7-10gr fatu na 100gr produktu

Mięsko duszone z cebulką. Sos keto roleski bbq. Świeża papryczka + mix sałat. Najlepsze a zarazem najzdrowsze tortille które tak bardzo wszyscy kochamy

Są dwa powody dlaczego sam robię placki. Po pierwsze używam róznych przypraw. Mam ochotę robię je słone, drugim razem pieprzno-paprykowe a za trzecim razem czosnkowe lub ziołowe. A po drugie makroskładniki. Wiemy wszyscy że gotowe produkty mają niejednokrotnie naciągany skład. Coś może się okazać dużo tłustsze lib w rzeczywistości ma więcej węgli bądź mniej.
Mój skład na placka jest prosty. Mąka pszenna typ 450 z biedry, dwa białka jaj, woda i przyprawy. Zero tłuszczy niechcianych ukrytych za ładnym opakowaniem producenta.

Odskakując na chwilę od mojego dzisiejszego dania. Najbardziej śmieszy mnie to jak ludzie notorycznie liczą kanapki z żabki, bądź kurczaki z MC czy KFC. Taka żabka czy biedra robiąc hurtem kanapki czy zestawy obiadowe nie patrzy czy mięso dzisiaj jest tłuste czy nie. Czy sosu z majonem rzucą 30 czy 40gr. Nie oszukujmy się ale jest to kibicowanie po części samego siebie.

Nie wybielam się. Nie raz korzystam z gotowej spożywki ale serio tego jest mega mało a jak już jest to na pewno nie kanapka z żabki. Może to być od biedy raz na jakiś czas taka tortilla czy pieczywo ale nie codziennie i nie masowo

Makro moich czterech tortilli:
Białko 74gr
Tłuszcze 8gr (tak naprawdę to nie wiem nawet czy tyle jest, mięso chudziutkie z piersi indyka, wykrojone białe kawałki tłuszczu, jedynie co tyle ile ma mąka w 130gr produktu (tyle jej zużyłem) i 50ml mleka 1.5%)
Węglowodany 130gr
Kcal 920







2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale to takie naleśniki czy tortille ?
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
anubis84
ale to takie naleśniki czy tortille ?


Dzisiaj naleśniki dlatego napisałem 'ala tortilla. Tortille prawdziwe tortille które wyrabia się ręcznie też robię sam to nie problem ale dzisiaj zwyczajnie nie miałem na to czasu i szybciej było mi wziąć mikser w rękę.

Takiego naleśnika wytrawnego jak dobrze "wysuszę" na patelni, najzwyczajniej w świeci przytrzymam go lekko za długo smakiem nie odbiega od "oryginału".

Tak czy inaczej robię placki tortille prawdziwe tylko bez fatu (da się) i naleśniki 'ala tortilla.

Nie daje roztopionego masła tylko normalnie wyrabiam to z gorącą wodą. Na 130gr mąki daje wtedy jedno żółtko lub 5gr oliwy z oliwek. Wcale nie trzeba walić od razu 10 czy 20gr masła


Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2022-01-27 19:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
Nie no do końca redukcji lepiej tu nie będę wchodził xD
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projekt „wyciąć w pień” by Michał kulesza 2021

Następny temat

Start w zadowach, oraz moje proporcje.

WHEY premium