SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG StrongSFD- Siłownia czyli Treningi - Kuchnia - Dyscyplina

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
26 dzień masowanka
Waga 88.1kg


Na moich treningach leci zazwyczaj trans/mixy przeróżnych nut. Dzisiaj YT mnie zaskoczył. Padłem jak przesłuchałem i odpaliłem na szybko x15 i cardio zrobiło się samo
Miałem polewkę z tych tekstów w ch*j

Cardio zrobione na 100%
Leje się ze mnie strumieniem

class="link" target="_blank">


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Słuchałem tej piosenki jak tylko na Soundcloud była , a to już dobre 3 miesiące temu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ja nie jestem na czasie z muzyką. Wole wszelkiego rodzaju mixy np. takie jak nagrywa Persi - serio jest moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
No forma jeszcze lepsza niż myślałem a spodziewalem sie ze jest napewno bardzo dobrze :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Wielkie dzięki, miło czytać dobre słowo

Dzisiaj z rana na czczo już smalec paliłem
2365 kroczków na pełnym skręcie z maksymalnym wysuwem tłoka (stepper).
Spalone 338kcal (nie wierze w te wyliczenia no ale jak już podaje to piszę)
Czas 30 min.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Na pewno są przekłamane
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5485 Napisanych postów 16319 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328020
Jak oceniasz takie ,,domowe" stepperki? Warto kupić? Drogie nie są i się zastanawiam czy kupić... swoją drogą ,głośno chodza?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Hellboys
Jak oceniasz takie ,,domowe" stepperki? Warto kupić? Drogie nie są i się zastanawiam czy kupić... swoją drogą ,głośno chodza?;p


Są zaj**iste i jak dasz full tempo to leje się pot strumieniami. Po za tym sporo chodzę po górach i to taka fajna zaprawa bo ruch wspinaczkowy jako taki jest

Zajechałem ich już z 3 czy 4 sztuki. Cena tego co mam to jakieś 350zł.

Mam to w nosie bo mija 4-5 miesięcy i często coś się łamie/pasuje. A ja po prostu dostaje nowe od producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5485 Napisanych postów 16319 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328020
Czaje czaje :D ja obecnie cały czas z rowerka korzystałem, ale już ledwo dyszy, a taki stepperek mało miejsca zajmuje, a że lubie prz jakimś filmie przykręcić dodatkowej aktywności to pomyslałem własnie o stepperku :) Dzięki za opinie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Rowerek spiningowy kupiłem za jakieś 400zł z kołem zamachowym 18kg i jest PETARDA!
Tylko ja sobie zamieniam bo jakbym miał 4x w tygodniu robić to samo cardio to uj by mnie strzelił. A tak to mam wybór. Szukam fajnej bieżni używanej profesjonalnej, czekam na okazję żeby wyrwać coś serio konkretnego do 3k
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projekt „wyciąć w pień” by Michał kulesza 2021

Następny temat

Start w zadowach, oraz moje proporcje.

WHEY premium