SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG StrongSFD- Siłownia czyli Treningi - Kuchnia - Dyscyplina

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Dzisiaj dzień tylko siłowy bez cardio.
Dzień nóg.
Ćwiczę nogi tak samo jak resztę ciała. Też ma stówę. Staram się tak samo jal przy reszcie ciała. W końcu to połowa naszego ciała (w przybliżeniu rzecz jasna )

U mnie ogólnie sytuacja z nogami a w sumie z jedną nogą nie jest do końca taka prosta. Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, nogi mam dwie i oby dwie proste

Do rzeczy. Na prawej nodze po zewnętrznej stronie mam rozległego naczyniaka. Jak się rodzimy mamy mnóstwo żył. One z czasem zanikają. No ale nie u mnie kuffa
Mi ich zostało i to całkiem sporo. Są poplątane w uj!
Laserowo zamykać teoretycznie można ale u mnie na tyle tego jest że jeśli jest dobrze to po prosty tego lepiej nie ruszać. Powiedziało mi to wiele lekarzy nie tylko w Polsce ale i jeden znany doktor za zachodniej granicy.

Mam najdelikatniejszą formę zespołu klippel-trenaunay. Dbam o to od jakiegoś 18 roku życia i na całej prawej kończynie noszę opaskę kompresyjną 3 stopnia do treningów i 2 stopnia na codzień aby kable były spięte i nie "rozrosły" się przypadkiem za bardzo

Wiele lekarzy już powiedziało " facet tyle z tym przeżyłeś że jeśli miałoby być nie tak to byłoby to w fazie wzrostu, teraz jesteś dojrzały nic nie powinno być już nie tak, skoro uwielbiasz klamoty rób to dalej, trenuj całe ciało normalnie, górę możesz katować jak chcesz dół też ale nie olbrzymimi ciężarami tylko objętościowo"
- reasumując trafiłem na fajnego chirurga naczyniowego kiedyś która sam koksował 20 lat

Reasumując mój trening wygląda następująco na tą chwilę.

Siady głębokie - 6s 15p
MC sumo - 6s 12p
Wykroki - 6s 15p
Rumuński martwy ciąg - 4s 12p
Czwórki na maszynie 6s 15p
Dwójki na maszynie 6s 15p

Tak czy siak bocianem nie będę. Może nie uzyskam ultra wielkich nóg ale na pewno dzięki objętości mięśnie również będą rosnąć

Poniżej wrzucam szamę po treningu, low fat, może się komuś przyda










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Co nie co jest do poprawy ale ogólny zarys jest ok.
Tylko soli brakuje ale to już nadrabiam




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ojtam ojtam, jakiś by już leki pewnie ładował, za mieisąc nic nie ruszajac wyniki mogą być już inne
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
ja mam żylaki, i to jednego też takiego konkretnego. mnie lekarz powiedział że żadnego treningu siłowego. nawet góry niby. ale górę robię normalnie, dół to wgl nie ruszałem ale mam zamiar, z tym że nwm czemu akurat objętościowo robisz. ja z kolei słyszałem że lepiej na większym ciężar mniej powtórzeń przy problemach z zylami
1

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo jeszcze choroba dupy na H. Też mam niby zaleczone, ale jak pyerdolnę ciężkie siady to muszę czopka ładować w dupala
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Turbo w moim przypadku sprawdza się więcej powtórzeń, mniejszy ciężar. Przerabiałem różne opcje
Dopytywałem tu i ówdzie bo miałem problem z hemoroidami. Tak trenuje. Jest dobrze, nic się nie dzieję więc działam i nie oglądam się za siebie. Po za tym, robisz tylko górę to rośniesz conajmniej o 30% wolniej. Tak uważam

Olbrzymie ciężary jeśli chodzi o nogi nie są moją bajką i tyle. Wiem że robiąc je objętościowo muszą ruszyć i zacząć rosnąć nie ma siły. W wyprostach kolana lub uginaniach stosuje TUT 3030. Cały aż drże więc bodźce są odpowiednie. Tym bardziej ja mam sylwetkę typowo V nigdy nie będę miał przeolbrzymich ud. BA! Nawet bym nie chciał. Podobają mi się klasyczne mocno rozbudowany sylwetki ale od pasa wzwyż. Nogi wyżyłowane ale nie kołki że gacie ciężko kupić.
W tamtym roku udo miałem coś ok 64cm to wszystkie spodnie miałem rurki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Dzień 4 po mini cut'cie

Dzisiaj DnT czyli bez szału B240 T30 WW150(180) i to by było na dzisiaj tyle.
Wpadnie tylko cardio na spiningówie i to wszystko. Nogi po wczoraj mam mega zmęczone, dzisiaj ledwo chodzę

Zdecydowałem się jednak po wielu za i przeciw na duże rotacje węglami w tygodniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Szczerze to sam jestem ciekaw.
Bilans tygodniowy jeśli chodzi o średnią zjadaną dziennie WW mimo to wysoka nie jest więc powinno być ciekawie.

Na pewno jelita będą miały chwilowe odpoczynki. Brak codziennie zapychania się od rana do wieczora pod korek. Mam nadzieję że wrażliwość insulinowa też na tym skorzysta

No nic ale wyjdę z tym na tarczy albo z tarczą
Rotację będą w skali tygodnia serio sporo ale to w najbliższych dniach.

Czerwone kreseczki to dni treningowe + cardio.
A 13/14/15 styczeń to hasanie po górach. Coś tam tej aktywności troszkę jest





Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2022-01-22 10:56:15

Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2022-01-22 11:00:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Dzisiaj odpoczynek, jutro również chyba że nagle wrócą siły i będę czuł że siłowy jestem wstanie zrobić na 150%

Lekko tylko pochodziłem lecz to nic planowego wyszło spontanicznie z nudów

Apka fajna i liczy kroki bardzo ładnie. Dzisiaj dokładnie się temu przyjrzałem. Nie opuszcza kroków ani nie nalicza ich zbyt dużo




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ugotować makaron aldente a później do piekarnika 200st.C góra dół grzanie. A później 7-9 minut na termoobiegu.

Mają być pyszne chrupkie, nie gumowate

Przyprawy według uznania u mnie sól, pieprz, słodka papryka, przyprawa do ziemniaków i do kebaba.

Idealne do filmu na weekend!
Zero fatu, czyli to co lubię

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Szybka przypinka.

?feature=share" class="link" target="_blank">


Dzisiaj piąty dzień treningowy siłowy w tym tygodniu i piąty dzień cardio.
Plecy + barki + biceps + stepper.
Łącznie wyszło sporo bo 2:15h ale miałem mega powera.

Dzięki temu że dodałem 8gr soli dziennie + 5L wody (nie licząc herbat/kaw) dało mi niezłego kopa i siły. Już wiem dlaczego czułem się czasem słabo. A to nic innego niż dolna granica sodu, fajnie że poszedłem kontrolnie na badania krwi dzięki temu dużo zmieniło się na plus. No ale cóż niewiedza czasem kosztuje

Najważniejsze że dmq92 pomógł i mówi chłopie jesteś wypłukany w ch*j

Trening:
Aktywacja Y-raise 3s 15p
1)Przenoszenie hantli leżąc 4s 15p
2)Ściąganie drążka chwytem młotkowym na wyciągu górnym 4s 10-6p
3) wiosło sztanga podchwyt 2s 10p + back off
4) wiosło hantlą blisko tułowia 3s 6-8p + extended drop
5) wyciąg górny ściaganie drążka szeroko nadchwyt 2s wstępne 12-15p
3s główne 6-8p
6) narciarz 4s 12-15p + wznosy hantli na boki w opadzie tułowia 4s 10-12p
7) biceps sztanga prosta 3s 12-8p + back off
8) młotek 3s max (ok 8p) + 1s - 30% obciążenia max pow.
+ cardio 35 min stepper

Dzisiaj również z tej okazji że dzień pull'a to mam wysokie węgle
Makro B240(zwierzaka), T20, WW480
(Nie wiem jak ja to zmieszczę po takim mini cut"cie to olbrzymia ilość żarcia tym bardziej że prostych prawie nie ma wcale)

Suple:
- cystone 2x2
- astragalus 3x 500mg
- omega 3 - 8 kaps
- liv52 2x2
- nac 2x1200mg
- asghwaganda na noc 3 tabsy
- mam wrażenie że coś pominąłem








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projekt „wyciąć w pień” by Michał kulesza 2021

Następny temat

Start w zadowach, oraz moje proporcje.

WHEY premium