SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG StrongSFD- Siłownia czyli Treningi - Kuchnia - Dyscyplina

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Nie chwalił się ile bije ale dla mnie to facet bije wszystko i to dużo chyba że po prostu ma taki charakter samca alfa co nie używa szarych komórek. Ewentualnie towar rozum odebrał na zawsze bezpowrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tylko tu nie o to chodzi ;) bo pewno część wie a część nie bo on raczej nigdzie się tym nie chwali bo kreuje się na takiego co sam do wszystkiego doszedł a jest trochę inaczej ( z perspektywy czasu to i się ciesze ze sie tym nie chwali ze ze mna działa bo co teraz odp*****la z tymi dawkami to bania mała ) ale ja z dobre 3 lata a może i dłużej z nim współpracuje, trafił do mnie jako skromny chłopak, ze sporymi ambicjami ale i też jajami do działania bo tego ze nie trzymał michy czy ze lekko trenuje to nie moge mu zarzucić
Fakt ze na koniec ostatniej redu coś tam zaczął mówić ze już mu cieżko mimo ze węgli napewno było ponad 300g a cardio nie było napewno 60min ed, dochodziły do tego ładowania. Ale widze ze on swoich podopiecznych pod tym kątem nie oszczędza xD a te gadki o procesie, o tym ze chcesz być lepszym to musisz wyjśc poza strefe komfortu to też sam od siebie nie wział.

Ale mniejsza z tym;)

pierwszy raz jakis czas temu doszedl do mnie cykl jak gościu leciał ponad 3g towaru ropzisany przez Krzyśka to nie mogłem uwierzyć, oczywiście napisałem mu co i jak napisał mi że to był "jedyny" przypadek ale jak widać jesteś pewno tym wyjątkowym "drugim" albo dwudziestym

h** mi do tego tak naprawdę ale nie pozwolę sobie żebym ja był też przez to utożsamiany z kimś kto tez takie dawki rozpisuję jak on
Chociaż po tym wszystkim śmiało bym mógł stwierdzić że pewno sam sobie suple ropzisuje
Bo jak się sucha to obecnie leci u niego teść+ npp jako baza a do tego gh i insa (gh głownie dlatego ze sam stwierdził że go stać) ja też nigdy nie narzucam że ma być tak i tak i h** bo to jest niedorzeczne.
No ale wynikało by że leci sporo mniej niż podopieczni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
A cardio na mini cut'cie dał mi 6x55 minut szczerze to nie realne przy x5 siłowych (takich jak mam bo są serio ciężkie) i kcal 200ww... nie realne na moim poziomie rzecz jasna. Tym bardziej że nie miał być to wyścig szczurów.

Marian nie wie czy chcesz z nim o czymś rozmawiać czy nie ale mnie w to nie mieszaj. Nie szukam konfliktów. Olewam to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Spokojnie bez stresu ;) nawet jakbym chciał to zwykła rozmowa nie dociera ;) więc szczerze szkoda mi czasu, bo obecnie i tak mam sporo obowiązków. Jutro ustawka więc sa ciekawsze rzeczy

Pozdrawiam i życze żeby teraz z nowym trenerem się układało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Dziękuję za dobre słowo. Życzę mu tylko żeby nikogo ze swoich podopiecznych nie wpędził do grobu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
myślę, że on po prostu nie jest do końca świadom tego co robi i jak działa dany środek.
ale nie ma co spamu siać w dzienniku, teraz już mam powiadomki to będe pewno na bierząco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Dobra forma u Ciebie, jedzonko na wypasie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Jedzenie super odkąd tu zaglądam to zaczęłam jeść więcej twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ja zaglądam żeby zobaczyć jak wyglądają ludzie w formie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Dziękuję Wam to bardzo miłe i napędza mnie to do dalszej pracy. Jak lokomotywa!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projekt „wyciąć w pień” by Michał kulesza 2021

Następny temat

Start w zadowach, oraz moje proporcje.

WHEY premium