SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG StrongSFD- Siłownia czyli Treningi - Kuchnia - Dyscyplina

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 526 Napisanych postów 467 Wiek 25 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 4273
Ciii. zawsze lepiej niż wege kiełbasa i wege płyn do mycia naczyń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 526 Napisanych postów 467 Wiek 25 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 4273
36 dzień bilansu dodatniego

Wczoraj wleciał trening nóg trzeci w tym tygodniu + stepperek 25 minut.
Skończyłem przed 23:00. Później szamka + kąpiel wyszło tak że spałem marne 5.5 godziny a po takim krótkim spaniu to z rana nie jestem najmilszym człowiek na świecie
Na dodatek wczoraj przy polerowaniu autka zeszło się 11 godzin więc też dało to popalić..

Dzisiaj mój ulubiony trening karabiny + barki prawdziwa rzeźnia dla ramion
Piątek totalny off od treningów a w sobotę zaliczę piąty trening w tym tygodniu a zarazem ostatni

Polecam te galaretki, sztosiwo jak się patrzy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
38 dzień bilansu dodatniego.

Waga 91.9kg
+1cm w pasie

Wczoraj wpadł trening karabinów + barków + cardio 25 minut.
Zszedłem lekko z ciężarów ale dołożyłem wszelkich starań do jakości techniki i mocnej energicznej fazy koncetrycznej.
Pompa lepsza niż na wyższych ciężarach to chyba znak że wszystkie partie teraz lekko odsapną prócz pleców i dostaną mniejsze kilogramy za to technika i faza koncentryczna będzie mocno pilnowana.
Jeśli się uda to przerwy skrócę na okres 4 tygodni ze 120-150s w okolice 100s aby mięśnie dostały nowy bodziec i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Głód towarzyszy mimo 600WW dziennie w DT, o DNT nawet nie wspomnę bo 400WW to prawdziwa katorga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
40 dzień bilansu dodatniego
Waga dzisiaj z rana 90.8kg

Mega ciężki tydzień jeśli chodzi o pracę zawodową dał się we znaki.. mimo to zmieszczę 5 treningów w tym tygodniu

Aby zmieścić 5 treningów w tym tygodniu jeden kończyłem o 23:30 a drugi zaczynałem o 5 rano. Najważniejsze że się udało

Waga szaleje, coś mnie przytkało i przez tydzień doszło +2kg a po wczorajszym maratonie 15h przy polerowaniu aut w końcu ze mnie to wszystko spadło przez co czułem się ostatnio ociężały..

Dzisiejsze śniadanko i lece zrobić pakiet plażowicza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Takie tam z wczoraj. Jakby ktoś miał pytania co do makro to wszystko B75 (zierzaka) ww140 T10-15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Trening niedzielny musiał wpaść
A u Was jak?
Ogólnie to polecam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu, prośba o radę

Salsa