SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Doris
Sypie sie wszystko jak domy w czeczeni;p Obecne auto mam z 5 lat i przy zakupie podjarany kupiłem auto nie wnikając za bardzo w szczegóły plus niewiedza i teraz mam... Zbieram się zeby zmienić, ale znowu pełno spraw z zalatwieniem wszystkiego, kolejne wydatki itp

Seba
W biedronce sa za 6zl kg jak sie nie myle;) Teraz czesto mi wpadaja, bo domownicy spróbowali ode mnie troche i im posmakowało, ale jak juz zrobili dla siebie z nich obiad to juz nie;p chyba z 3kg zostało dla mnie;d
Sam jak tak przeglądam swoja miske teraz w dzienniku, na pierwszy rzut oka wydaje sie być dosyc kosztowna, ale zobaczymy czy przekroczy próg kasy jaki sobie wyznaczyłem na miesiąc;) Bo czasem lecą tanie produkty a drugiego razu coś z wyższej półki.
Poza tym chce jesc smacznie i rózne rzeczy póki nie mam jakis wytycznych co do diety, których muszę sie trzymac;)

Sylwia
Dzieki wielkie! A widzisz ja już Twój śledzę i niebawem bede zmuszony ogarnąć Twój biszkopt, bo mi mega smaka nim narobiłaś haha

Zmieniony przez - Mizer w dniu 2015-03-17 08:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
POLECAM !! z czystym sumieniem mozna go wcinac , widomo moze ta mase kokosowa zamienic na jakies inne zrodło tłuszczu jak masło orzechowe ale generalnie jest miazga !!! i na prawde łatwo sie je przyrządza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam jednak jestem za tradycyjnymi ciastami - no moze bez cukru - w to miejsce zawsze wrzucam slodzik do pieczenia sussina gold ;) I tak je sie kawałek no chyba ze ktos chce pol blachy to co innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Sylwia, biszkopta mysle, ze zrobie na święta wielkanocne, bo i tak mam zamiar zjesc jak normalny czlowiek;p choc nie wiem czy mi to wyjdzie;p Na swieta Bożego narodzenia zjadłem 300g dorsza i to wszystko, choc i tak mi zadne wigilijne potrawy nie wchodza...

Dzisaj poszła klatka z bicepsem, nie wiem czy nie przesadzam z tymi treningami, bo co trening ciągle cos mnie zaczyna bolec a nigdy nie było z tym problemu, poza kolanami i czasem plecami... Nie potrafie luzno cwiczyc, czy jesc!

*Trening
-klatka
1 wyciskanie sztangi poziomo 5x5
2 wyciskanie sztangi na smithie na skosie dodatnim 4x 8-10
3 rozpietki na skosie dodatnim 3x 10-12
4 przenoszenie sztangielki nad głowie 3x 10-12
-biceps
1 uginanie sztangi prostej 5x5
2 uginanie sztangielki jenoracz na modlitewniku 3x 10-12
3 uginanie ramion na wyciagu gornym stojac 3x 10-12

30min areobów na biezni

*Suplementacja bez zmian

Zmieniony przez - Mizer w dniu 2015-03-17 15:44:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Ja tam jednak jestem za tradycyjnymi ciastami - no moze bez cukru - w to miejsce zawsze wrzucam slodzik do pieczenia sussina gold ;) I tak je sie kawałek no chyba ze ktos chce pol blachy to co innego ;)


Jak używasz tego w proszku, to on jest słaby bo zawiera maltodekstrynę, a ten w tab to zwykły słodzik na bazie cyklaminianu sodu i sacharynianu sodu, tylko drogi z identyczny składem w rosmanie kosztuje niecałe 4 zł za 1200 tab.

Myślałem, że droższe są bataty, bo np w carefour były po 12-15 zł/1kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Własnie miałem pisać ze ten słodzik do ciast jest z malto :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Seba jutro bede na zakupach i sprawdze dokladnie cene tych batatów ale z tego co pamietam 6zł z gorszem jakims stoja. A tez zawsze myslem ze one 10zl +

*Dieta
1 3 jajka, 30g wpc, 120g owsianych, 15g migdałów
2 200g kury, 100g ryzu
-trening
3 200g kury, 100g ryzu
4 200g kury, 100g makaronu 15g lanianego
5 2jajka, 125g chudego twarogu, 100g owsianych, jabłko
6 40g kazeiny, 50g masła orzechowego

zapasy lososia sie skonczyły, powrót do kazeiny micelarnej i masła orzechowego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris - ten moj biszkopt w smaku sie niczym nie rózni od tych tradycyjnych z tym ze mozesz go zjesc bez jakichkolwiek wyrzutow sumienia

Łukasz ja tez na wigilie jadłam tylko gotowanego łosia z warzywami i jakos nie ubolewałam nad tym ... jednak krokieta od mamy bym zjadłaaaaja na co dzien uzywam slodziku tego z lidla , kupiłam specjalnie ksylitol do ciasta bo miał byc sypki cukier wiec zeby było sypkie to wziełam ksylitol. Mam tez stewie w tabletkach ale strasznie słaba jest .... nie wiem czy stewia generalnie jest slabsza ( bo nie uzywałam nigdy) czy ja mam jakis kijowy egzemplarz ???

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2015-03-18 09:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
widze ze 5x5 podobnie jak i ja mowisz ze Cie stawy bola, mnie czasami to samo dlatego zawsze przed tym 5x5 robie solidna pompe innym cwiczeniem i mniejszym ciezarem

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
Własnie miałem pisać ze ten słodzik do ciast jest z malto :D


Czyli co lepiej wrzucić biały cukier ?

Widzę, że z tymi batatami jest jak z borówkami. Raz za 14 zł a innego dnia za 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium