SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Dzisiaj nie wyspany, bo nowa gierka na androida mnie pochłonęła;p polecam demon hunter 5;p
Mały odpoczynek od omletów, wczoraj dwa wjechały z czego drugi z twarogiem mi troche zaszkodził i były ostra zadyma haha no ale tak to jest jak za długo pół kostki leży w lodowce...;p
Ok trzeba leciec do pracy i ostro przetrenować kucharza, zeby mu nie mały brzuch zleciał;d

Jajecznica i tosty z szynką drobiowa ( troszeczkę zółtego sera haha;p)
Ps Doris czekam na Twojego omleta!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No to musiałbyś wyeliminować twaróg ja go dluuuuuugo juz nie jadłam. Pracujesz jako trener personalny? Mmmm, tosty %) to jest to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
słuchaj też planowałem przeskoki i 3 rok w 80 :P dochodze do 93-94kg i koniec ;/ a skakac 5kg co sezon mieska jest niemożliwe :) jak by tak chociaż co 2 lata :P :D no czas pokaże powalczymy o mieso na następny sezon :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Laura - nie nie, z twarogiem u mnie jest ok, po prostu za dlugo leżał otwarty w lodówce;d Tak pracuje w sumie od niedawna jako trener personalny;) czuje sie jak ryba w wodzie, robie to co lubie i dostaje za to wynagrodzenie;) Oczywiscie jestem jeszcze świeży, ale rozkreca sie, bo u mnie w miescie takiej osoby nie ma;)

Cielu - zdaje sobie sprawe, ze chciec to nie znaczy móc... To takie moje planowanie, gdzies na daleka przyszłosc, poki co jestem po pierwszym starcie. Spelnilem sie ,forma byla ok, wiec warto isc dalej w tym kierunku;) Poki co bym chciał w 80kg wyjsc, ale ile nabije miecha to sie okaże;) Jak wyjsc to na 100% formie a nie bo sie chce w jakies kategorii, wiec poczekamy zobaczymy;p

Zmieniony przez - Mizer w dniu 2015-03-13 11:53:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zapraszam do swojego DT - tam każdego dnia można omleta obaczyć, wczoraj nawet dwa wpadły - pierwszy standardowy a drugi... tuńczykowy (niebo w gębie).
W razie czego wymienię się na takie śniadanie jakie widnieje powyżej - może być nawet z jedną bułką żeby nie było, że pazerna jestem :D
Ciekawe ile to było to 'trochę' :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Wiadomo, ja swoj kolejny starty tez bym chcial w 80.. no ale zobaczymy

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
sama bym chciała pracować jako trener ale najpier muszę się dostać na studia
z resztą, robienie tego co sprawia Ci przyjemność + kasa za to = żyć i nie umierać !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Studia hmm sa dobre i nie dobre;p daja mozliwość ale nic pewnego... Tez zalezy jaki kierunek, bo ja po roku awf zrezygnowałem, bo to nie miało sensu...
Czysta matematyka 5 lat sudiuje i nie pracuje, albo dorabiam jakies ochłapy i po studiach mam zarabiac 200-300zł wiecej niz bez nich... To ile bym musiał pracować zeby odrobic to co bym zarobił w ciagu 5 lat studiów. Mowa o zwyklej i legalnej pracy;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Doris uwierz mi zaglądam do Twojego dziennika i nim w ogole swoj założyłem to nie raz własnie Twoj dziennik dawałem dziewczynom zeby braly przykład od Ciebie pod wzgledem diety, treningów i to jak mozna smacznie zjesc nie katujac sie;) Troche przylizalem wiem, ale to prawda;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no bo większosc dziewczyn jak słyszy słowo "dieta" to od razu "rano Boskie ! jakie dziadostwa suche i bez smaku bede musiała jesc, bo przeciez dieta! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium