SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Czemu robisz takie dziwne przenoszenie?
Praktycznie łokcie są w miejscu i jedynie prostujesz ramię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Wiem, ze to to tak wygląda, ale na serio jak schodze nizej, to jakby mialo mnie rozerwac;) moze przez to, ze na maksa mam biodra obniżone. Druga sprawa skupiam sie bardziej na szczytowym napieciu prostujac ramiona niz na samym rozciągnieciu.

Ale w sumie tez i trafna uwaga, zobacze na nastepnym treningu czy dam rade to skorygowac;) po to glownie daje filmiki, nie bo musze, czy zeby bylo fajnie w moim dzienniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Też zawsze opuszczam biodra nisko, podłapałem od Słodkiewicza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
A ja podpatrzyłem te prostowanie w lokciach u niego i mi to duzo daje, ale fakt dobrze, ze mi zwróciłeś uwage z tymi lokciami, ze jest to zbyt plytkie!
Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Radek prostuje do końca, ale on praktycznie cały czas ma wyprostowane ramiona.
Ważne, żeby tobie wchodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ha, też robię przenoszenie hantla ale... trochę mniejszy jest on u mnie :D
Co do uginania to nienawidzę jak mi się na patyku kręcą obciążenia. Dekoncentruje mnie to niesamowicie :D
Ps. Oczywiście więcej filmików i super, że Emil zadowolony z Twoich poczynań skoro zmian nie za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Dzisaj dzien wolny od treningu i dobrze bo zalatany od rana...

*Dieta
1 3jajka, 30g wpc, 100g owsianych, 50g dziemu niskoslodzonego, 15g migdałów
2 2 jajka, 125g chudego twarogu, 100g platkow owsianych, 20g rodzynek, 10g wiorek kokosowych
3 200g poledwicy wieprzowej, 400g ziemniakow
4 200g kury, 100g ryzu
5 200g kury, 130g makaronu razowego , 10g lnianego
6 50g kazeiny micelarnej, 60g masla orzechowego

A to na jutro przyszykowany omlet/placek/nalesnik bo juz nie wiem jak to nazwac, ktorego najchetniej bym jeszcze dzisaj zjadl;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
I pamietajcie, ze na masie tez warto kręcic czasem cardio, bo Saba o tym zapomniała i troche sie jej przytyło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
No faktycznie z dnia na dzień coraz ciekawsze są Twoje omlety:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Kurde, masz teraz luźniejszy okres a trzymasz sztywno miske - podziwiam! kurde, tez mialam pieska który nazywal sie Saba hahah
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium