SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Laura
W usmie jak teraz to przeczytałem co napisałas to zdałem sobie z tego sprawe;p faktycznie tak jest... A i tym pulsowaniem, chyba masz racje, bo nie widze progresu wtedy...

Cielu
Cos musi byc w tym rozciąganiu skoro kazdy powazny zawodnik jest dobrze rozciagniety;)

Myślę, że za miesiac wrzuce fote jak robie szpagat na krzeselkach jak Van Damme;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Juz Laura odpowiedziala - dzieki ;)
I ja to wezme ostro pod uwagę aczkolwiek wg mnie ogromna role ma tutaj tez systematycznosc a z tym juz moze byc gorzej ;)
Lukasz - odliczam czas w takim razie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Wczoraj nie miałem mocy dac wpisu, objadlem sie i poszedlem po 22 spac, dzisaj o 8 wstałem, zjadlem i o 11 wstalem zjesc;) w koncu sie ogarnelem;p

Wczoraj poszły plecy

*Trening
1 sciaganie klamry do klatki 4x 20-12
2 wioslowanie sztanga lamana podchwytem 4x 10-12
3 wioslowanie jednoracz w oparciu o laweczke 4x 10-12
4 przyciaganie klamer z wyciagu dolnego 3x 10-12
5 przenoszenie sztangielki nad glowe 4x 8-12

30min rozciagania

Nie wiem czy to duzo, ale 30min 4x w tyg daje mi juz jakies efekty, jeszcze troche i moze uda mi sie dotknac glowa kolana. Nawet ostatnio cos mnie na plecach swedziało i z latwoscia sie w tym miejscu podrapalem, gdzie wczesniej musialem sie o cos ocierac haha. Wiec małymi kroczkami do przodu;)

*Dieta
1 3jajka, 30wpc, 100g orkiszowych, 50g dzemu niskosłodzonego, 100g jogurtu greckiego, 10g wiórek kokosowych
2 2 jajka, 125g twarogu pół tlustego, 100g owsianych, 100g jogurtu greckiego
3 200g kury, 100g ryzu, 10g lnianego
-trening
4 200g kury, 100g ryzu
5 200g kury, 100g ryzu 20g lnianego
6 posiłek antykataboliczny

Wiecej grzechow nie pamiętam, za wszystkie grzechy serdecznie załuje i postanawiam poprawę

To moj ulubiony mix;) cos na ostro, lody i zapchac sie slodyczami;p wiem, ze to amatorska ilość, ale też nie chcialem przesolic zupe;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak na jedno podejscie to tak raczej z glowa ale na pewno idzie sie tym najesc by nie czuc glodu.
Ja to bym tam pieguski wcisnela zamiast tych jezykow ale co kto lubi ;)
W jakiej pozycji dotykasz glowa do kolan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Doris
No wlasnie 5 min sie zastanawialem pieguski vs jeżyki;p ale juz patrzyli jak na zlodzijea to wzielem jezyki;p
Tzn prawie dotykam, brakuje mi jakies 4cm. Pozycja stojac, czy w siadzie pod karskim, to podobny poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jak nie wiesz co brać bierz to i to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Przed wczoraj leciały barki z tricpesem a wczoraj nogi;) Trening od deski do deski zrobilem taki sam jak w ubiegłym tygodniu, dlatego nie dodałem wpisu, jednak do nógl na koniec zrobiłem sobie z ciekawosci trening okluzyjny, ktory robie od dwoch tygodni na łydki;)
Powiem krótko nie idze stac na nogach;) po lydakch ciezko sie chodzi ale juz po nogach to jest masakra...
Z racji, ze cos sie dzieje z tą lydka postanowiłem wlasnie wrzucic sobie na koniec do nóg i mysle jeszcze o bicepsach;)
Sa zwolennicy tego treningu jak i przeciwnicy, ja chce zobaczyc czy to działa na mnie, wiec z góry nic nie zakładam.

Trenig okluzyjny pierwszy tydzien robiłem przed trenigiem lydki, ale zauwazyłem, ze lepiej zrobic najpierw normalny trening a potem okluzje;)

Przykładowy trening na łydki
5-6 seri wspięć raz siedzac aby był kat 90 stopni a raz stojac na prostych nogach.
Przedział pow robie na jednym treningu 10-15 na drugim 20-30
Trenin okluzyjny wyglada nastepujaco:
Obwijam opaskami dosyc mocno przy stawie kolanowym po czym wykonuje pierwsza serie 30 pow a kolejne 3 po 15-20 z max 10sek przerwami;)

Dla ciekawskich polecam sprawdzic;) jak ktos nie robił może byc miło zaskoczony, pod warunkiem, ze dobrze zrobi;p

Dieta bez zmian, poki co lece na poledwicy wieprzowej w jednym posilku, bo cos nie ma tych cięich stekow w biedronce i nie ukrywam, ze po ostatnim podjedzeniu wieczorem zaczyna mnie ciągnąc do syfu a kurczak juz tak nie smakuje jak wczesniej hahah

1 3 jajka, 30g wpc, 100g orkiszowych, 50g dzemu niskoslodzonego, 100g jogurtu greckiego, 10g wiorek kokosowych
2 200g poledwicy wieprzowej, 100g ryzu
-trening
3 200g kury, 100g ryzu, owoc
4 200g kury, 100g ryzu, 20g lnianego
5 2 jajka, 125g pół tłustego twarogu, 100g owsianych, 100g jogurtu greckiego
6 5 jajek

Na mp nie byłem, ale cały czas obserwuje i gratuluje naszym zawodnikom z teamu uns a szczególnie Cielowi, bo dla mnie powinien byc 1, ale to juz moje zdanie;)
Oraz super robota od strony UNS z fotami dla zawodnikow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tak to juz jest z tymi odstępstwami od michy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Wczoraj poniedziałkowy zestaw dyskotekowy, czyli klatka biceps;)
Na szczescie bylem o takiej godzinie, gdzie nikogo prawie nie było i nikt nie zajmował sprzętu;p

*Trening
-klatka
1 wyciskanie na maszynie smitha, skos dodatni 4x 12-6
2 wyciskanie na maszynie, skos górny, chwyt młotkowy 3x 10-12
3 wyciskanie sztangielek na laweczce poziomej 3x 10-12
4 rozpietki na skosie dodatnim 3x 12-15
5 rozpietki na bramie 3x 20
-biceps
-uginanie ramion sztangielkami na przemian 3x 16-20
-uginanie ramion oburącz z wyciagu górnego na bramie 3x 10-15
- okluzja 4x 30 20 15 15

30min rozciagania -progres jest, bo w koncu dotknełem głową kolana;d

Wczoraj ogladalem filmy na yt o Maszewskim a dokladnie restart;) polecam obejrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ciepło to coraz mnie ludzi przychodzi.

Też oglądałem tą serie filmów z Maszewski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium