SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Konkretnie 30min rozciagania sporo :D bedzie szpagat na scenie ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Taa i jeszcze salto;d zawsze rozciagam trenowana partie a potem mecze dwójki i poslady, aby poprawic mobilność przy siadach;) owszem szpagat troche tez szlifuje;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Zapodaj jakimś filmem z tego rozciągania czy jakies foty bo długo sie rozciagasz i jestem ciekawa co tam robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Nie potrzebnie sie wychylałem z tym rozciaganiem;p to tylko rekreacja;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
kurde wszyscy o tym rozciaganiu.. podejmuje wyzwanie nauczyc sie szpagatu haha Łukasz daj filmik wskazowki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6235
trochę po czasie :
"A tak nawiasem zastanawiam sie czy nie wrzucic treningu nóg do poki one sie nie zregeneruja, tzn nie raz w tyg, tylko co kiedy dojda do siebie, czyli bedzie wychodzic 2-3x w tyg... Czy jednak puki co sie nie forsować z takim czyms;)"

wrzucaj śmiało, odkąd zacząłem robić 2x od razu ruszyło kopyto, robię wt/sb i w zupełności wystarcza dla regeneracji, a nie są to lekkie treningi uwierz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
zaj**iście będę zaglądał i życze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
roumiii
trochę po czasie :
"A tak nawiasem zastanawiam sie czy nie wrzucic treningu nóg do poki one sie nie zregeneruja, tzn nie raz w tyg, tylko co kiedy dojda do siebie, czyli bedzie wychodzic 2-3x w tyg... Czy jednak puki co sie nie forsować z takim czyms;)"

wrzucaj śmiało, odkąd zacząłem robić 2x od razu ruszyło kopyto, robię wt/sb i w zupełności wystarcza dla regeneracji, a nie są to lekkie treningi uwierz ;)


2x w tygodniu nie dałbym rady robić nóg tak ciężko jak raz, nogi do duże mięśnie szczególnie czworogłowe i potrzebują więcej odpoczynku.

Ja praktycznie 3-4 dni po treningu chodzę jakbym miał kupę w gaciach i często jak chodzę łapią mnie mimowolne skurcze mięśni.

Łukasz sam się rozciągasz, ale 30 min to jak drugi trening, tyle by mi się nie chciało, ale dobrze że tak to katujesz i próbujesz poprawić mobilność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6235
Każdy ma inaczej , mnie pomaga rozciąganie od razu po każdym z tych dwóch treningów, następnie rozchodzenie tego na bieżni, dojazdy rowerem na siłownię i do pracy oraz suplementacja magnezu i potasu na noc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium