SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY LICZY SIĘ MEDAL W SOPOCIE.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Witam mam na imię Kamil mam już niestety 27 lat:).
Moja przygoda z siłownia zaczęła już za małolata ale wtedy nie miałem żadnej wiedzy na temat diety czy ćwiczeń.
Z końcem 2013 roku dokładnie w Listopadzie postanowiłem że uwolnię się od mojego paskudnego brzuchola:)
Ale i jak za małolata nie miałem pojęcia jak się za to zabrać,zabrałem się trochę drastycznie.
Bardzo szybko chudłem przy bieganiu 2-3 godz dziennie jedzeniem na oko i ostatni posiłek o godz 18 tak każdy mówił wiec
człowiek w niewiedzy słuchał.
Schudłem bardzo dużo z tego bardzo utraciłem sporo masy mięśniowej.
Postanowiłem coś z tym zrobić i poszedłem na kurs trenera personalnego i tam zdobyłem wiedzę na temat diety treningu i suplementacji.
I wszystko zaczęło układać w całość do momentu jak zabrakło miejsca do ćwiczeń.
I wszystko powróciło pod koniec listopada 2014 i trwa do teraz.


DIETA


Jedz co chcesz wygladaj co chcesz posiłki jem wtedy kiedy mi wygodnie kalorie licze na tygodnie i makro tak samo


TRENING


Niczym specialnym nie rózni sie od innych po prostu ide i daje z siebie wszystko



SUPLEMENTY


OMEGA3 120caps UNS SUPLEMENTS
LOADER II 375g UNS SUPLEMENTS
Reloader 500g UNSSUPLEMENTS
Classic BEEF 2000g UNS SUPLEMENTS
Agmatine600 UNS SUPLEMENTS
BCAA G-POWDER 500g Citru-Mal 250g
Citru-Mal 250g Citru-Mal 250g


















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra przemiana :) Ciekawe, co tam jesz na tym IIFYM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Jem doslownie wszystko aby sie makrosy zgadzaly taka moja tajemnica pomaga mi w tym prog fatsicret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przemiana bardzo dobra, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Jeszcze nogi by sie przydalo pokazac ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
W tym tygodniu testuje NAJLEPSZA PRZEDTRENINGOWKE NA SWIECIE LOADER SHOT jedyna ktora wypier... Mnie z botow pobudzenie jest mega koncetracja 10/10 pompa brakuje az skory
Do tego citrumal i agmatanie 600 i rozrywa skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Witam dziś moje sniadanie
70 g płatków owsianych
i tu was zaskocze zamiast jogurtu czy czegos innego
ja dodałem 40 g Izolatu białka serwatkowego UNS Opolskie samk czekolada
naprawde super połaczenie
sniadanio-deser tak to nazywam




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
kolejny przeglad formy pompa po citrumal-u i shot loader do tego dobry trening i efekty sa
dodaje fote jak wyglada moja forma
kalorie na 2,4 tys + 0 cardio a forma sie robi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka 2015

Następny temat

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

WHEY premium