SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY LICZY SIĘ MEDAL W SOPOCIE.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hej ;)
Przeczytałam DT od początku - pisałeś, że zostałeś trenerem, pracujesz w tym zawodzie?
Przemiana super, aczkolwiek tak jak chłopaki pisali - należałoby mięśni dołożyć bo strasznie sucho.
Nóg jak nie było widać tak nie ma nadal. Nie ma się czego wstydzić, każdy z nas ma gorsze partie.

Wiem, że jesz co chcesz aczkolwiek w rozpiskach miski widnieje zazwyczaj jeden posiłek dziennie, trochę mało- chyba, że tylko tyle jesz w ciągu całego dnia?

Również będę na Sopocie także przekonam się na żywo jak to pozowanie będzie Ci szło - ogarnąłeś już kogoś do pomocy czy sam próbujesz?
Będę zaglądać, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Doris, ale chłopak startuje w męskiej więc myslę że jak ma -10kg poniżej wagi to i tak tragedii nie ma, spore ramiona ma jak na te wagę, wysmaruje się, ogarnie pozowanie i coś pokaże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Doris, ale chłopak startuje w męskiej więc myslę że jak ma -10kg poniżej wagi to i tak tragedii nie ma, spore ramiona ma jak na te wagę, wysmaruje się, ogarnie pozowanie i coś pokaże :)


Wszystko zależy od tego kogo będzie miał za konkurencję aczkolwiek wiadomo życzę jak najlepszej lokaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ale tam sopot za bardzo obsadzony nie jest tym bardziej w męskiej, chociaż w sumie co rok więcej osób się tam pojawia z ciekawszym gabarytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Witam Doris tak jem co chce ale nie tylko jeden posiłek.Posiłków jem różnie 4-5 zależy kiedy głodny jestem.Tak jestem trenerem nie pracuje w tym zawodzie ale mam 7 podopiecznych których staram się ogarnąć.Mam nadzieje że coś pokaże w tym Sopocie i wiem że musze dołożyc troszke mięsa to zrobie odrazu po sopocie.A co do pozowania umówiłem się ze wpadne do Anety kozyry ale nie mam kiedy sie wybrać a teraz pracuje nad kostka a nogi pokaże ale bocian jestem masakra pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Ale tam sopot za bardzo obsadzony nie jest tym bardziej w męskiej, chociaż w sumie co rok więcej osób się tam pojawia z ciekawszym gabarytem


Otóż to, zawsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że NIE WIADOMO kto w tym roku przyjedzie i postanowi wyjść.
Już nie jeden i nie jedna się z pewnością zdziwiła myśląc ' a, komu się tam będzie chciało jechać'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
To będzie sprawdzian dla mnie po Sopocie będę wiedział na czym stoję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Limakus ile tam jeszcze schodzisz kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
2 kg max ale boje się ze przesadze i sie przesusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Proponuje wejść na revers-a docinać i podbijać wooolno kalorie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka 2015

Następny temat

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

WHEY premium