SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY LICZY SIĘ MEDAL W SOPOCIE.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Siemka tak męska sylwetka i to w tym roku.Mysle ze bedzie dobrze jak na spontaiczny postawiony sobie cel w tym roku.Abym tylko nie zboczył z diety bo tak czasem bywa ale jak dodacie mi otuchy i wsparcia dam rade.dziś jeszcze fota z posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
również życzę powodzenia, będę kibicować i wpadać tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Posiłek niedzielna pora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
posiłek niedzielna pora
Cwiartki z ziemniaków 400 gr
kechup 45 gr
białko serwatkowe UNS 40 gr
Omega 3 UNS
Po treningu Reloader UNS

A przed treningiem Loader shot UNS bez niego nie byłoby 100%

pare fotek

UNS SUPLEMENTS




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Pamietaj pozowanie podstawa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
własnie musze sie postarac ciezko bedzie nie mam nikogo to by mi pokazał mniej wiecej co i jak ale jak nikgo takiego nie znajde bede musiał dac rade sam :) i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Po każdym treningu albo chociaż 2 razy w tygodniu do lustra pozuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dokladnie trening trening I idzie sie nauczyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
dokladnie wiem po sobie pozowanie jest bardzooo wazne. do lustra to jedno ale na scenie lustra brak. i bez lustra trzeba dlatego musi byc pozowanie na tyle dopracowane i swobodne bo nie bedziesz na scenie siebie widziec. mi nagrywanie siebie pomagalo wychwycac błedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
własnie z tym pozowaniem u mnie bardzo ciezko ale powoli sie przyuczam dam z siebie 110 % i nie ze wyjdzie dobrze! to ma wyjsc zaj**iscie :) wrzuce pare fotek z dzisiejszego pozowania ogarniam pozy ,moze znacie kogos znajomego z meskiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka 2015

Następny temat

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

WHEY premium