SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
No nagraj filmik z suwnicy 430kg niezły ciężar...:) i nagraj siady koniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amos ile pytan ;D


Lukasz z tym ze stek maly to przeciez podpucha byla ;)

Udanego treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Amos
Tak tez pomyslalem zeby nagrac filmik, z siadow;) postaram sie tez moze z jakis innych cw. Choc nie ukrywam, ze jak mam nagrywać filmik nawet krótki, to strasznie mi roztraja to trening, ale postaram sie;)

Podstawowa miska to:
1 4 cale jajka 120g owsianych
2-3 220g kury 100g ryzu 10g lnianego plus owoc najczesciej ananas albo szklanka soku
4-5 220g kury 100g ryzu 10g lnianego
6 50g kazeiny 20g lnianego albo jajecznica z 5 jajek

W zaleznosci jak ciezki byl trening dodaje sobie jakies dodatki w postaci owocow, sokow czy nawet cos słodkiego wpadnie w nie wielkiej ilosci ciastko/lod. Jak mam mega problem ze nie dam rady zjesc posilku to go zastepuje np pieczywem szynka i jakis serek wiejski;d
Wychodze z zalozenia zjesc troche gorzej, ale zjesc;)
Ten miesiac bede tak ciagnał, derastycznie nie zwiekszam kcl zeby tez sie mocno nie zalac, tak mi tez radził Emil. Powazniejsze zmiany beda za 3 tyg z racji innej suplementacji;)
Tak wiec dieta i trening jest bardzo na wyczucie, np czulem dzisaj ze barki i tricki sa zregenerowane to je zrobilem, a nie bo dzisaj cos mi wypada... Z dieta trzyma podstawe, czuje ze trzeba wiecej to wrzucam;)

Postaram sie cos wrzucac z filmikow i zdjec, bo zaczynam powoli w miare wygladac;p a tak to mi po prostu wstyd było, wiec prosze o wyrozumiałosc;p bo to tak jakby jakas super laska by miała sie pokazac bez makijażu haha oczywiscie nie obrazajac pań;d

Dzisiejszy trening

*Trening
-barki
1 wznosy na bok 2x jedna od 5kg co 2,5 do 20kg w gore a druga od 20 w dol zakres 10-12pow
2 wznosy na bramie z wyciagu dolnego ( linka jest za mna) 3x 20
3 wislowanie jednoracz na tył barku 3x 20 15-25kg ( jak mi sie spodoba jakies cw to je katuje do upadlego, a to mi ostatnio mega wchodzi)
4 odwodzenie ramion przy pomocy linki z wyciagu gornego 3x 30
5 wznosy sztangielek na bok ( tak jak to coleman robil na ktoryms filmiku, urzywałem do tego sporego klamotu, ale fajnie wchodzilo) 3x 12 25-35kg
-triceps
1 prostowanie ramion z wyciagu gornego 3x 10-12
2 francuskie wyciskanie sztangielki siedzac 3x 12 35kg ( wchodziło dobrze tym ciezarem i nie zwiekszalem, ale z racji ze mnie plecy bolaly po wczorajszych siadach)
3 wyciskanie na poreczach 3x 20 bez ciezaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Mizer



Postaram sie cos wrzucac z filmikow i zdjec, bo zaczynam powoli w miare wygladac;p a tak to mi po prostu wstyd było, wiec prosze o wyrozumiałosc;p bo to tak jakby jakas super laska by miała sie pokazac bez makijażu haha oczywiscie nie obrazajac pań;d




haha padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Niektóre z makijażem wyglądają lepiej bez, niż z
ale to jak kilo tapety jest oczywiście ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja się maluje kilka razy w roku także na codzień moja twarz jest czysta a Ty byś chciał być nie wiadomo jak duży haha spokojnie, wszystko w swoim czasie!!


Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-06-09 10:25:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Laura ujmę to w kilku słowach... Zycie jest zbyt krótkie zeby byc malym;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Jak to mowia maly ale wariat :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mizer
Laura ujmę to w kilku słowach... Zycie jest zbyt krótkie zeby byc malym;d



W takim razie - życie jest zbyt krótkie by się z miską powstrzymywać, dziewczyny idziecie na całego?

Tekst z tym makijażem też mnie rozwalił ALE taka jest prawda.
Od tego ile szpachli trzeba użyć sporo zależy od wieku Pani oraz jej umiejętności w tej dziedzinie. Nie zawsze dużo oznacza ' będę lepiej wyglądać' tak jak w przypadku chociażby środków ' wezmę więcej, będę większym tajgerem'

No nie, nie tak to działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium