SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
To polecam Ci ice tea by tesco zielona herbata :D dobra reszte tez no i zero oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Na redu kiedy mam duze parcie na napoje zero to wlasnie wpadalem do tesco po takie zakupy i tez sobie chwale;d no i cenowo calkiem spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
To polecam Ci ice tea by tesco zielona herbata :D dobra reszte tez no i zero oczywiscie


Kurcze zapomniałam o niej, muszę się wybrać do tesco. Pamiętam jak kiedyś zachwalałeś właśnie ten produkt ;)


Łukasz jak dziś dzień mija?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Mimo dzisiejszego upału odziwo dobrze funkcjonuje i trening tez przebieg dobrze;) Na silowni gdzie jest pelno hamerow zamontowali klime i przyjemnie sie juz cwiczy.
Tak jak juz od dluzszego czasu mowilem, nagralem filmiki z poszczegolnych cwiczen a zarazem hamerow na ktorych prawie caly trening plecow sie opiera.

Co do diety, waga stopniowo sie zwieksza i przy tym apetyt, juz czasami chodze glodny i zaczynam walczyc zeby nie zjesc jakiegos syfu;p




*Trening

1 4x 12-15 w ostatniej ok 12 potem po ok 10 na reke prawa lewa i ok 10pow obie troszke innym chwytem




2 wioslowanie sztanga lamana lezac na laweczce 4x 8-10 w w tym ostatnia regres na 15pow plus sciganie lopatek do zalamania (moglem nagrac, ale zapomnialem;d)

3 4x 10-12 w ostatniej drop waskim chwytem 20pow




4 4x 20




5 15pow 12 10 i ostatnia 30 z 2 sek przytrzymaniem przy spieciu i rozciagnieciu ( tez jest taki hamer, ale maszyna lepiej wchodzi bo sa wezej lokcie)




6 szrugsy na maszynie 3x 20


Zmieniony przez - Mizer w dniu 2015-08-08 17:02:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O kurcze ile filmikow ! Super ! Najbardziej mnie zaciekawila ostatnia machina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Doris uwierz mi niszczy ona plecy;d cwiczyl ze mna znajomy stad tez tyle filmikow i to w miare ok nagrane;)
Jak jestes z Wroclawia, to zobacz na Fun Fit, tam powinien byc podobny sprzet, bo to ten sam wlasciciel tzn jest dwoch;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Zazdroszczę!! Trening na samych hammerach a ta ostatnia machina to tak jakby imitacja przenoszenia hantla za głowę, ale nie leżąc a siedząc, musi pięknie wchodzić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Laura, maszyna maszynie nie rowna. Mialem dostep do 2 podobnych, ale w ogole nie wchodzilo, tak byla belka ustawiona, ze ani plecow ani klatki nie bylo czuc.
A ta jest idealna, jak zreszta napisalem, mam jeszcze dostepnego hamera imitujacego te cw, ale maszynka lepiej mi wchodzi z racji, ze trzyma wezej lokcie i w zasadzie tylko nimi przyciagasz. Bo jak wiesz, to cw mocno angażuje triceps, a w tej maszynie w ogole go nie czuc;)

Jak zakwasow nie bylo na plecach od iluś miesiecy, to teraz co tydzien sa;) a do tego moge idealnie atakowac te rejony plecow na ktorych mi zalezy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ostatnia maszyna identyczna do tej na której Dorian trenował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Testowalismy ja z Adamem w powerpit i ja jej nie czulem kompletnie a Suker byl na nia za wysoki :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

forma lato