SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Na masie moja talia zawsze jest szeroka a rece jak parowki, przerabialem to juz pare razy, wiec tez tak sie nie oram. Co nie znaczy ze za te lapy trzeba sie zabrac, ale wszystkiego nie pogodzę;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ładna paczuszka, bedzie szła masa jeszcze lepiej

to sa własnie uroki masy któych teznie lubie ze nie widac tych szczegółw;d

od wytykania masz Emila i on najlepiej bedzie wiedział co poprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris.K
Hekade zniknął ale widzę miano krzykacza po nim objąłeś Ty ;)


zmiażdżyłaś mnie
może UNS zorganizuje jakiś konkurs w stylu - kto najbardziej wydrze mordę podczas ciężkich serii haha


swoją drogą myślałam, że jesteś bardziej ulany
nie ma co narzekać, robić swoje i cisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
lauraa96
Doris.K
Hekade zniknął ale widzę miano krzykacza po nim objąłeś Ty ;)


zmiażdżyłaś mnie
może UNS zorganizuje jakiś konkurs w stylu - kto najbardziej wydrze mordę podczas ciężkich serii haha






haha Laura :D czuj się już wygrana :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Hahah dokładnie Laura wygrywa w kategorii kobiet;d
Nie wiem jak wy, ale takie rykniecie mi daje bardzo duzo do tego zeby zrobic te jeszcze powtórzenie, zeby przezyc ciezka ostatnia serie do konca.
A przy nogach czy plechach najwiecej krzycze;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Dzisaj zrobilem sobie reset od kurczaka i ryzu, miał poleciec jakis syf, ale pomsylałem zeby zrobic cos wartosciowego;) tak wiec wlecial stek losos, jajecznica oczywiscie pozwolilem sobie to zrobic w bardziej luzny sposób;) posilki male objetosciowo, po prostu mialem zjesc dobrze i ze smakiem a nie zapchac sie.

Wczoraj zostały zrobione plecy i trafilem chyba bardzo dobrze w trening, bo motyle na szerokos od samego dolu poszly mega do tego czworoboczny byl ladnie widoczny.
Troche ciezko mi bedzie opisac hamery na ktorych cwiczyłem, nastepny trening postaram sie kazde cw z osobna nagrac.

*Trening
-plecy
1 hamer imitujacy sciaganie drazka podchwytem 4x 10-15 w ostatniej drop 12 prawa 12 lewa i 12 obie
2 wioslowanie lamana sztanga podchwytem lezac na laweczce o skosie dodatnim 4x 10-12 w ostatniej drop 20pow plus 10 ruch samych lopatek
3 wioslowanie na hamerze 4x 10-12 plus regres 20pow
4 sciganie na hamerze z ruchomymi raczkami 4x 20
5 maszyna imitujaca przenoszenie sztangielki za glowe 3x 12-15 plus regres na 30pow
6 szrugsy stojac tylem do maszyny 3x 20

foty paru posilkow z dzisiejszego dnia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
fajne jedzonko, w szczególności ten tost (?) ;)
prawie same ćwiczenia na hammerach.. czekam na filmiki zobacze jakie te hammery. u mnie na siłowni niestety nie ma takich sprzętów ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
fajne jedzonko, w szczególności ten tost (?) ;)
prawie same ćwiczenia na hammerach.. czekam na filmiki zobacze jakie te hammery. u mnie na siłowni niestety nie ma takich sprzętów ;/


I ja czekam tzn trzymam za słowo ;)

Paula widzę po wypowiedziach w innych DT, że masz parcie na jakieś pieczywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Zaczynaja sie upaly i znowu na treningu ledwo zyje... Wiecej wypacam niz pije, juz skurcze nawet zaczynaja lapac;/
Wczoraj zrobiłem klatke z bicepsem i zacząłem z nowa miska, ktora mi bardzo pod pasowała;) choc w sumie niech sie wstrzymam z tydzien dwa z konkretna wypowiedzia;)

*Trening
-klatka
1 wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 5x 8-12 w ostatniej 9pow podzielone na 3x i drop na 12 pow
2 wyciskanie na hamerze skos dodatni 4x 10-12 plus 2x drop
3 wyciskanie na hamerze ( jeszcze inny;p typowo na sama gore) 4x 10-15
4 rozpietki sztangielkami na lekkim skosie dodatnim 3x 20
5 rozpietki maszynie imitujacej rozpietki na bramie 3x 12-20
-biceps
1 uginanie ramion prosta sztanga na wysokosc glowy ze spieciem 3x 12 plus drop do zalamania
2 uginanie ramion na modlitewniku z ruchomymi raczkami 4x 12-15
3 uginanie ramion na wyciagu gornym 3x 15

* Dieta plus suplementacja

5 calych jaj, 15g oleju kokosowego (do smazenia), 2 plasterki boczku

3/4 worka ryzu, 200g miesa, 15g oliwy z oliwek

TRENING -> 50g izotonika/carbo, 10g azotanu kreatyny, 5g aakg, 3g cytruliny, 4g beta-alaniny, 10g bcaa, 10g glutaminy (opcjoanlnie), 1g agmatyny (opcjonalnie)

po treningu: 50g izolat/50g carbo - w przypadku braku apetytu na potreningowy, bez carbo

400g ziemniakow, 200g miesa, warzywa, plasterek ananasa

3/4 worka ryzu, 200g miesa, 15g oliwy z oliwek

1/2 worka ryzu, 200g miesa, 40g migdalow

50g kazeiny, 15g oleju lnianego


Suple typu beta, cytrulina kreatyna itp wypijam przed treningiem, bo jak zmieszaja mi sie wszystkie smaki itp to nie moge pic tego podczas treningu;/ A carbo juz luz;)
W misce tylko migdały pod mienie, bo rozchodzi sie o koszta...

Wczoraj kazdy posilek jadlem jak czlowiek, nie modlilem sie nad nim jak to bywa bardzo czesto, ale jak mowie poczekam jakis czas jak to bedzie i sie wypowiem, albo sami zobaczycie na fotach;;)

A teraz przygotowuje sie psychicznie na dzisiejszy trening nog;p
Co do nog jak i kilku innych parti kulejacych u mnie dostalem ciekawe rady, ale ze trening bartka dobrze dziala na mnie pociagne go jeszcze jakis czas a tym bardziej, ze podobnie Emil mi tez radzil;)

Milego dzionka i obyście dobrze znosili upały;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 107 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6235
Elegancka dieta, można z niej później fajnie przejść na redukcję tłuszczami ;)
Olej kokosowy masz teraz w biedrze 265ml za 8pln z tytułu tyg azjatyckiego jak coś ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-elexyzf

Następny temat

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

WHEY premium