SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
Lionel Beyeke 2 weeks out, chyba nie było.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
było?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Talia Lionela wydaje sie/jest sporo wezsza! A moze skubany tak pozowac umie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2145
Ja czekam na popis Rhodena ;) A tak propo, bedzie mozna sobie gdzies obejrzeć tak jak Arnolda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
na pierwszej stronie masz zawsze link do streama, jeżeli o to Ci chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11488
Beyeke ma pełną sylwetkę, nie ma słabej partii a mimo to nie może osiągnąć jakiegoś wysokiego miejsca. Wg. mnie zawsze brakuje mu tego "docięcia". Brach pod względem estetyki wygląda tragicznie a zawsze jest wysoko, jak to jest?
Szkoda, że jest tyle niewiadomych u naszego jedynego reprezentanta Piotrkowicza. Rok temu wyszedl z świetną formą. Wcale nie wyglądał na gorszego pomiędzy Jayem a Philem. Mało wiemy co robił przez ten rok. Jak wyglądały jego treningi, przygotowania na zawody i jaki ma cel. Mam tylko nadzieje, że ta kontuzja to nic poważnego i pokaże się na scenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,, Wg. mnie zawsze brakuje mu tego "docięcia".'' - Nie wiem jak inni, ale ja nigdy nie widziałem Beyeke porządnie dociętego i moim zdaniem słusznie nie zajmuje czołowych lokat ,,Masę to każdy jeden głupi potrafi mieć, a formę zrobić na zawody to ni ma komu.''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Jay Cutler 1.5 tygodnia przed.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Mam wrażenie, że spadła mu masa w nogach. Choć nadal są niezłe, przecież to jedne z najlepszych nóg w kulturystyce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium