SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Antek - Niby racja. Ale zastanawiające jest to że dzisiaj duża masa=słaba ostrość, a jeszcze kilkanaćie lat temu dorian prezentował i ogromną mase i fenomenalną ostrość sylwetki i to o nim mówiło się że ma ziarnistą muskulaturę. Więc obecnie obserwujemy regres kulturystyki? Przecież niby wynajdywane są co raz to nowe metody treningu, suple, srodki farmakologiczne a nie ma to przełożenia na wygląd zawodników (nie mówie tu oczywiście o masie ale wałśnie o tej ''ziarnistości'').
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Fajnie na tej focie wyszedł stosunek obręczy barkowej do tali i najszerszy przodem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na razie znalazłem i obejrzałem 4 filmiki i cieszę się, że się dzisiaj wyspałem... Kai i Jay okropnie wyglądają jak na siebie.

















Zaraz będę oglądał porównania, również linkuję:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Ramy to nieprawdziwe miesnie-same anomalie anatomiczne spowodowane injekcjami płynów a nie treningiem...

Tylny akton barków:



ramiona:




łydki:



czworogłowe,najszersze też dość dziwnie wygladaja





Kiedys sie Ruhla czepiali a tu zawodnik kompletnie przerobiony ...

Ciekaw jestem na którym miejscu sie znajdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
NattyDread
Antek - Niby racja. Ale zastanawiające jest to że dzisiaj duża masa=słaba ostrość, a jeszcze kilkanaćie lat temu dorian prezentował i ogromną mase i fenomenalną ostrość sylwetki i to o nim mówiło się że ma ziarnistą muskulaturę. Więc obecnie obserwujemy regres kulturystyki? Przecież niby wynajdywane są co raz to nowe metody treningu, suple, srodki farmakologiczne a nie ma to przełożenia na wygląd zawodników (nie mówie tu oczywiście o masie ale wałśnie o tej ''ziarnistości'').


Kiedyś nie nadużywano insuliny
Dla mnie i tak Olympia skończyła się na Haneyu. Może zyje starymi czasami, ale proporcje optycznie biły na głowę to co obserwujemy dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Kiedys ludzie rowniez trenowali a nie pompowali, Dorian czy Ronnie naprawde dawali na treningach. Co do tych gladkich i plynnych miesni to pewnie kazdy myslal ze zrobi to co Philsulina, tylko ksztalty owalne i gladkie jak z komisku, ale chyba im nie wyszlo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Dorian wyglądał jak wyrzeźbiony z granitu a obecni jakby byli "ulepieni" z mini-baloników. Ramy podobno od 3 lat pakuje - tak naprawdę ch.j wie co on tam robił z Denisem z tymi mięśniami.

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Jak dla mnie Dexter Jackson i Dennis Wolf powinni miec miejsca top 1,2. To sa prawdziwe, twarde, proporcjonalne, kulturystyczne sylwetki, a nie kupa chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
z pewnością taki zaowdnik jak Dexter powinien być wyżej. Kompletny zawodnik bez mankamentów i słabych punktów, z bardzo dobrą formą i jakością mięśni. Bomba!

zgadzam się z Panami wyżej co do rozwoju kulturystyki

Kai trochę pokracznie wygląda bez kaprurów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Wolf i Dex powinni byc wysoko, no ale to juz zalezy od sponsorow i polityki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium