SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
zawodnicy, którzy mają naprawdę solidne formy i uporządkowane talie: Beyeke, Rhoden, Wolf (tu jest miazga), Heath..pewnie kogoś pominąłem, ale ich sylwetki świetnie się prezentują. Cutler zepsuł. Teraz trzeba zobaczyć jakie formy zaprezentują sponsorzy, ale już widzę, że Heath nie straci raczej tytułu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
ogladam foty z kilku serwisow i na kazdym wygladaja inaczej, te z md w ogole wszyscy jacys zamgleni, nie moglem wejsc na streama, ale czytalem iz jakis komentator twierdzi ze kaj jest wiekszy niz wolf czy cos takiego ?


jak na moje to dennis spokojnie powinien byc przed greenem, ale zobaczymy co tam musclemeds posmaruje, bo w wolfa amix troche watpie.
zdjecie troche niekorzystne dla greena - jego najgorsza poza.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-28 10:15:22

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Greene - plecy jak lotnisko, ale totalny brak czworobocznego... obok Heatha to tak jakby goscia nie bylo pod tym wzgledem. Same, szerokie, plaskie plecy, nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
wiadomo lydek dalej brak, ale wyglada swietnie.







http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Baitollah jest kozak! Sylwetka idealna bez żadnych mankamentów.
Heath Mr O x3

Wolf już łydek nie poprawi, ale prezentuje się świetnie!

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2013-09-28 10:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
Na mnie Wolf robi wrażenie bo to kawał chłopa, wiadomo, że przy jego wzroście jest trudniej, ale jak staje na scenie obok innych to widać różnicę

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Mistrza trzeba znokautować ... a nokautu nie było. Heath raczej dostanie trzeciego Sandowa.chyba ze w nocy stanie się cud. Wolf może będzie drugi chyba że Greene coś ze sobą zrobi do finału. Na streamie wszyscy jakoś niemrawo wyglądali oprócz Wolfa. Big Ramy gdyby się dociął do żywego to może wskoczyłby do TOP 5 a tak to za zasługi Cutler chyba będzie wepchany przed niego. Jay na emeryturę już czas - smutno wygląda na tych porównaniach. Ciekawe co myślą Warren , Martinez , Centopani. Kai znowu nie w ten pociąg wsiadł chyba...Heath niczym specjalnym nie zadziwił - może tym ze nie pchał się o metr do przodu. Ogólnie spodziewałem się lepszego poziomu - jakiegoś " pier.olnięcia". Wciąż nie ma zawodnika o formie jak Dorian Yates za najlepszych czasów - takiej twardej i suchej:"Skały". Iris - 9 razy Ms.O. Dupeczki z Bikini pooglądam później. Dobrze że wstałem o 6.30 jak się kończyły Awards. Szkoda byłoby całą noc zarywać, a tak po relacji aeroby sobie trzasnąłem godzinkę na świeżo. Jutro też wystarczy o 6.45 włączyć Streama. Heath raczej wygra - szkoda bo dla mnie to pajac, "Michelin" i żaden ambasador BB. Bez urazy dla jego fanów ...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Można się do wszystkiego doczepić np:

kai - szeroki w pasie jak stodoła, zero czwórek NADAL!!
phil - krotka klatka klatka( ale to geny), słaby brzuch
wolf - no łydki niestety
roley - anomalia genetyczna ramion - brak proporcji
cedric - zalany za bardzo
essa - znowu przesuszony i mniejszy
johniee - no konus z przerostem pleców
dexter - za mały jak na reszte
evan - kiedyś może ta klatkę zrobi, kiedyś
shawn - za mało mięsa, tylko tak odstaje od phila
jay - czas na emeryturę, do wszystkiego można się doczepić

to tylko moje uwagi i daleko mi do sędziegi i eksperta.

I tak Phil to zgarnie za nim wg mnie powinien być Shawn/Denis - klocek kai zasługuje na klęskę po takim odgrażaniu się jaki to on nie zajbi!@#! Lord dobrze go podsumował - idzie w stronę brancha

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Moim zdananiem top 5
1 Phil
2 Rhoden
3 Kai
4 Wolf
5 Jay

Zmieniony przez - mufasa w dniu 2013-09-28 10:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Moim zdaniem:

MaxMad

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium