SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Pewnie o 6.30.

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Jak dla mnie mr.O powinien być kompletny.
Wolf mimo b. dobrego przygotowania, odstaje z łydkami.
Jay no niestety staruszek, jeden wielki kloc.
Phil i Kai też szału nie robią, chociaż Phila mięśnie wyglądają na takie pełne,elastyczne.
Bardzo szkoda mi Roberta. Niedoceniany zawodnik, mimo kontuzji wyszedł obronną ręką, zresztą Robert na każdych zawodach jest przygotowany w 100 % Bary Roberta miazga...

Wygra Phil,
Drugi Wolf,
Trzeci Kai :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
wszyscy oceniaja fotki z wczoraj, bo narazie tylko takie sa, wiadomo ze u niektorych forma moze sie poprawic albo spieprzyc przez 1 noc, kaia pewnie wywinduja i znowu w top3 bedzie, rhoden fajnie, rece znacznie lepsze niz rok temu i on powinien byc z wolfem odrazu po philu, ale wolfa za lydki, gebe i narodowosc pewnie poza top3 wypchna na rzecz melona

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dokładnie, zobaczymy jutro. Jeszcze się może coś zmienić (chociaż nie sądzę).

Ktoś pisał wcześniej o Kuclo,że będzie to kiedyś mr O. Podpisuję się pod tym. Kompletny zawodnik. Za kilka lat będzie o nim głośno na 100%.

Co do Roberta, nie ma co się oszukiwać, że zajmie pewnie ostatnią lokatę i chyba słusznie. Przykro mi to mówić, bo jestem jego wielkim fanem ale taka jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9010
Raczej na rzecz grejpfruta niz melona:D Jak w tym roku Wolf bedzie w top 3 to moze w koncu zainwestuje w lydki i w 2014 bedzie w miare estetyczny Mr.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Tylko zauważcie jak Wolf ma spieprzon*y tułów genetycznie- długi jak cholera, wizualnie jeszcze wydłuża bardzo wąska talia zakończona szerokimi najszerszymi i szerokimi udami (które wydają się króciutkie patrząc na tent tułów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Piszecie "Jay staruszek, na emeryturę", a co ma powiedzieć wspomniany już przeze mnie Dexter, który ma prawie 44 lata z czego połowę jest czynnym zawodnikiem bez większych przerw...? Można? A wygląda moim zdaniem najlepiej z całej tej hałastry. Rhoden może jeszcze przyzwoicie się prezentuje, a tak na prawdę to mam smutne wrażenie, że wśród nich nie ma żadnego, który byłby godny tytułu... Jest kilku, którzy "może gdyby", ale żaden nie jest na tyle kompletny żeby być bezwarunkowo najlepszym. Natomiast obecności kilku na tej scenie w ogóle nie rozumiem. Jest to pierwsza Olympia od wielu lat, którą śledzę z większym zainteresowaniem i chyba znowu zrobię sobie przerwę...

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Wolfa też bym widział jako Mr O.Nie ma na to chyba szans.To bylby szok.W koncu to amerykanski konkurs.Wiem,wiem byl Dorian.Sa juz foty z prejudging z 212 chyba juz bylo?

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ronnie mogl sie urodzic 10 lat pozniej! to by byl z 12 krotnym mr O jak nie lepiej

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Jeszcze jedno: podobnie jak kilku kolegów wyżej, mam nieodparte wrażenie, że tacy Dorian czy Levrone porozstawiali by to towarzystwo po kątach...

1%-er

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium