SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no to się zaczęło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
Scoopex89 nie wiem jak doszedles do takiego wniosku ale ok. Widać w oczkach u wszystkich stres, tylko nie u winklara, on jest zbuchany. no i kaia ciezko rozkminic przez bryle. dexter jest w trwodze. A ja juz sie doczekac nie moge.

Zmieniony przez - niptuck w dniu 2013-09-26 10:17:51

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1161
Co jak co,ale Big Ramy robi niezle wrazenie siedzac na krzeselku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3986
Wiadomo że nie da się tego zmierzyć po zdjęciach w ubraniach, ale siedząc przy Phillu, czy po prostu porównując sobie zdjęcie kogokolwiek w koszulce ze zdjęciem Jaya w koszulce robionym tym samym aparatem jak dla mnie wydaje się po prostu mały i to nie na jednym zdjęciu na którym mógłby po prostu tak wyjść, ale na każdym na którym się pojawia... Obym się mylił bo bardzo mu kibicuję :)

EDIT: np. zdjęcie nr 37, nie widać co prawda Jaya w całości ale już po samej odległości od szyi do końca barku widać różnicę, a Phil ma przecież węższą obręcz barkową, nie wiem, takie mam wrażenie..

Zmieniony przez - Scoopex89 w dniu 2013-09-26 10:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36056
Zwróć uwagę ze Phil siedzi prosto, a Jay ma wyciągnięte ręce w przód i jest pochylony, co zwęża obręcz barkową.
Imo Jay, Evan i Ramy prezentują się najlepiej na tych fotach w ubraniu.

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Oh Yeah! Zaczęło się! :)
Na wszystkie mordy patrzyłem beznamiętnie, oprócz Essy i Kaia. Im kibicuje. Dexter jak dziadek wygląda hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4611
Niptuck chyba za dużo mentalisty i tego typu seriali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
hehe, w pokera sie gralo swojego czasu :)

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3509
Heh jak chłopaki (Ramy i Francuz) dobrze wypadną to Dennis zostanie nowym kulturystycznym guru :). A tak na poważnie to uważam, że przynajmniej tegoroczny line up powinien zadowolić nawet największych malkontentów wciąż stęsknionych czasów Ronniego, Flexa, Nassera, Kevina itp....owszem chłopaki byli konkretni ale Wolf, Ramy, Phil, Kai, Jay i inni gwarantują tyle samo kilogramów dobrego jakościowo mięsa na scenie:). Jedyne moje "wątpliwe" marzenie jest takie by wygrał najlepszy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium