SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Niestety załapałem się na koniec transmisji....:)

Ogólnie można powiedzieć-stara bieda-co nie dało się poprawić treningiem i syntolem-jest niepoprawione.
Kai pokraczny jak był -tak nadal jest,kaptury też gdzieś się zatrzymały w rozwoju....Wolf łydkami straszy,Warren przedramionami..

Tak na pierwszy rzut oka-moje wyobrażenie o Mr Olympia spełnia Rhoden-wyglada naturalnie w stosunku do mistrzów tuningu.

Piotrkowicz ,jak na tą kontuzje i krótki czas przygotowań-wyglada super ale do swojej najlepszej formy brakuje dość dużo.Myślę,że w Pradze będzie na 90-95% maksa spokojnie przygotowany


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Piotrkowicz...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
lipa, emocje opadly, nikt sie nie wyroznia. hit bedzie znow 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
a wg mnie Heath sie niczym nie wyroznia , Jay b.dobrze

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
host, chyba nie widziałeś relacji live. Jay niestety słabo, odstawał od wielu zawodników

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
mam nadzieję, że sędziowie w końcu pójdą po rozum do głowy i wrócą do wzorców estetycznych - Heat prezentuje się świetnie, Rhoden i Dex też. kai tragedia, brzuch jak w 8 miesiacu i brak czwórek - brak gęstości, facet poszedł nie w tym kierunku co powinien. Denis moze być nawet 3 - w końcu siefacet ogarnął;)

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
jak by ktos chciał fotki kuknąć http://pics.musculardevelopment.com/index.php?mode=contest&eventcode=1733#.UkaFcYa-2QI 

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
Miała to być Olympia rewolucji a okazała się Olimpią bez niespodzianek. Jay słabo a wydawało mi się, że będzie kosa, Kai ma bęben. Moi kompletnie zawiedli. Teraz WOLF! Mimo tego, że jest Niemcem to kibicuje teraz jemu. Wysoki chłop co nie wygląda pokracznie z najlepiej przygotowana formą odkąd pamiętam. Będzie ciekawie. P.S. Panowie ze stanów się popisali, transmisja z imprezy idealna, zero zacięć, jakoś super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
wolf nie jest niemcem, temat walkowany juz wiele razy, sam mowil ze na ta olimpie chce wbic w top3 dla rosyjskich i niemieckich fanow przedewszystkim, mowil tez ze zmienil przygotowania, nie zjechal za nisko z sodem a samo przygotowanie zajelo mu 8 tygodni, twierdzi ze zna juz swoj organizm i jak trzymal miske 12 tyg. to na 2-3 tygodnie przed wygladal super i byl pelny a w dzien zawodow uciakalo zawsze prawie 10funtow i byl zflaczaly, wiadac wie co robi, na md pisza ze phil nie najlepiej a wolf na tle ostatnich lat wypadl super... sam wolf tez zarzekal sie lata temu ze kiedys na scenie olimpi bedzie wyzej niz cutler i to chyba stanie sie w tym roku

najszerszy przodem heatha slaby a greena most muscular to w ogole tragedia(farrah sie zarzekal ze greene kaptury poprawil, po jego sylwetce widac ze raczej zmierza w slady brancha)

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-28 10:05:40

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium