SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rybak 2tyg przed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brencz 2tyg przed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 179 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Ładny krogulec, tylko czekać aż skrzydła i ogon wyrosną...

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
Mam nadzieję, że Jay wygra! Z tego co oglądałem to przez ostatni rok sporo ćwiczył i może wystąpić w dobrej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8206
StDevon
Mam nadzieję, że Jay wygra! Z tego co oglądałem to przez ostatni rok sporo ćwiczył i może wystąpić w dobrej formie.

To coś źle oglądałeś bo najnowszym numerze MD jest wywiad z nim gdzie mów że jego przygotowania do olimpi trwają 4 miesiące, bo wcześniej cały czas podróżował i codziennie na innej siłowni ćwiczył. Bardzo ciekawy wywiad :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Może taka odmienność sprzętu sprawi, że mięśnie będą mieć bodziec do wzrostu i wyjdzie z nieziemską formą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Panowie a dzisiaj bysły jakies zawody u nas w Polsce? znajomy jechał startowac tylko nie wiem jakie to zawody gdzies w Kielcach słyszeliscie cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie słyszałem o tym. Wiem, że za miesiąc w Kielcach jest Puchar Polski IFBB.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2013-09-15 20:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
To moze ja jakos zle go zrozumiałem ale reke bym sobie dał obciac ze jechał teraz w piatek z Karolem Małeckim wygalada zaj**iscie bedzie w kat. 40lat + chyba ze bedzie mało zawodnikow,ale złoto ma gwarantowane:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium