SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
na tym filmie powyżej Heath niesamowicie komiksowo wygląda, nie dziwi mnie, że wygrał, ale drugi powinien być zdecydowanie Wolf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731789
Zwrocilem na to uwage jak ogladalem zawody, a teraz jest z tego gif.

Zobaczcie jak Ramy i Greene sie zachowali. Ramy wygladajacy tutaj na zagubionego, ustepuje miejsca Greene'owi, a on zaprasza go do wspolnego pozowania. Ladny gest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Nie wiem czy podawali wage Phila i Kaja, na filmie w momencie wreczania Sandowa Kaj wydaje sie z 20 funtow ciezszy od Phila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731789
10 funtow byl ciezszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522680
Possible
Zwrocilem na to uwage jak ogladalem zawody, a teraz jest z tego gif.

Zobaczcie jak Ramy i Greene sie zachowali. Ramy wygladajacy tutaj na zagubionego, ustepuje miejsca Greene'owi, a on zaprasza go do wspolnego pozowania. Ladny gest.





za to szacun dla Kai'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
no trzeba przyznac, mily gest z jego strony

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
Też na to zwróciłem uwagę Ramy nic po angielsku nie ogarnia i całe zawody taki smutny i zagubiony był. Szkoda też słabego 8 miejsca bo od cutlera był lepszy i widać było że nie zadowolony z tego miejsca. Za rok będzie top 6 bo ma potencjał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
piękny gest Kaia ale zauważcie jak reszta z czołówki słabo się zachowała, wszyscy odwrócili się od Ramyego jakby byli na niego wkurzeni, że pojawił się na zawodach i skopał kilka tyłków, zwłaszcza Rjoden słabo się zachował, a stał obok niego. Nie widziałem tego podczas live streamu ale teraz jeszcze bardziej będę lubił Kaia i Ramyego :)

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
super gest, brawo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/tv-2013/mr-olympia-2013/video,12,wywiad-z-robertem-piotrkowiczem-cz-2.html 

macie co na temat formy mówi osoba która sie zna na tym na pewno lepiej niż ktokolwiek z tego forum dlatego gadki o pokracznym kaiu czy też z zalanymi czwórkami możecie sobie darowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium