SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wąski jak heath
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ma ktos foty Cedrica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
gdyby nie kontuzja, a przez to byłaby lepsza forma i może wskoczyłby do 15stki, ale szacunek za to, że wystartował i wygladał bardzo dobrze możemy byc dumni z Roberta !

Phil wygrał zasłużenie, bo był w formie i nikt go nie znokautował, więc tytuł pozostał w jego rękach!
Kai też spoko, ale chyba dałbym drugie miejsce Wolfowi za to jak wygladał na tych zawodach !
Jay tak jak czułem to i nie powrocił i wydaje mi sie, że 6ste iejsce jak najbardziej sprawiedliwe
Rhoeden mogłby za rok cos wiecej pokazac i liczę, że Ronnie go weźmie w obroty i bedzie godny rywal dla Phila...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Ehhh te majstrowane bice kaia... zasluzone 2 miejsce lepsza forma Heatha Kai zamglony i nie dociety jak trzeba na nr 1.





Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2013-09-29 10:45:57

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powiedział bym że bice były tu podrasowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Ronnie by go chciał wziąć w obroty (obejrzyj serię filmików gdzie razem ćwiczą Ron, Shawn i Cory), ale Shawn robił swoje i miał gdzieś uwagi Rona. Ron krzyczał "That's not a damn gain!" bo chciał aby Rhoden ćwiczył intensywniej i cieżej, ale on nic. Ociągał się i bardzo uważał aby się nie przemęczyć.
Rhodenowi pasuje czarujący Charles Glass, bo tam się nie zmęczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
wg mnie kai ma implanty w bicepsach

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legreene
Ronnie by go chciał wziąć w obroty (obejrzyj serię filmików gdzie razem ćwiczą Ron, Shawn i Cory), ale Shawn robił swoje i miał gdzieś uwagi Rona. Ron krzyczał "That's not a damn gain!" bo chciał aby Rhoden ćwiczył intensywniej i cieżej, ale on nic. Ociągał się i bardzo uważał aby się nie przemęczyć.
Rhodenowi pasuje czarujący Charles Glass, bo tam się nie zmęczy ;)



właśnie obejrzałem z ciekawości 2 filmiki z treningu pleców jeden a drugi barków, to jak trenował shawn pod okiem roniego to porażka, roni co ma swoje lata i swoje sie natrenował na tych filmikach trenował dużo ciężej niż shawn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Szkoda Essy, trzeba jednak powiedziec szczerze ze forma pozostawiala wiele do zyczenia, alee i tak zdecydowanie za nisko. Natomiast Winklaar zdecydowanie za wysyoko. On to przeciez tylko ramiona i nic innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Rhoden zupelnie mi nie pasuje tak wysoko klasyfikowany. Nie odpowiada mi jego sylwetka jako zawodowca, jak dla mnie to poziom amatora. Ogolnie gosc bez wyrazu,( jedyne co to nogi sa godne uwagi), jak dla mnie to nie jest zawodowa kulturystyka. Oby kulturystyka pro nie poszla w strone takich sylwetek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium