SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
BendziMK
Szkoda już mi klawiatury bo i tak lata 90 nie wrócą z prawdziwymi kulturystami a nie piankami, którzy boją się ciężkich treningów.
Bardzo mądrze powiedziane!

Ktoś mnie pytał czy chodziło o dany filmik z treningu Rona, Shawna i Corey'a - owszem, wrzuciliście właściwy :)

W ogóle proponuje każdemu obejrzeć, bo tam jak na dłoni widać starą szkołę Ronniego, i nową insulino-pompkową szkołę Shawna (do której większość z nich się zalicza).
Dawidoo - masz rację, Rhoden kończył serię dokładnie gdy wszystko wskazywało na to, że dopiero się rozgrzewał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
boją się dźwigać to też nie wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
Jak dla mnie Wolf wygrał tą Olimpie, nie ważne czy ma łydki czy ich nie ma, bo reszta jest zayebista.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Jak dla mnie Wolf wygrał tą Olimpie, nie ważne czy ma łydki czy ich nie ma, bo reszta jest zayebista.


Krotko i na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
host82
BendziMK ale Ty jestes fanem Heatha ?


Przykro mi ale nie, zapewne sugerujesz się avatare ale mam go tylko dlatego, że mi się podoba :D

Chciałbym dodać jeszcze spójrzcie na takiego Centopaniego który wali dobre ciężary a na takiego Rhodena, który tylko pompuje. U Evana można zobaczyć taką twardość tych mięśni w przeciwieństwie do Rhodena.

Zmieniony przez - BendziMK w dniu 2013-09-29 16:12:38

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
żal wam, że targają małe ciężary? Nie przeginacie? Oni trenują prawie codziennie ich ścięgna i stawy by nie wyrobiły mają być kaleką i walczyć z kontuzjami bo wy wymyśliliście sobie, że od dużych ciężarów się ma twardszą sylwetkę. Każdy z was by dotknął łapy ramiego phila czy kaia i na bank by była bardzo twarda. Mówicie, że kai słabo pocięty i rozmyty? Jak oglądasz zdjęcia robione print screenem to jest rozmyty ale gość jest tak pocięty, że widać z daleka prążki na czwórkach. Jeszcze mówicie, że kai ma szeroką talię a dla was wzór to dorian. Z lat 90 ronie był by lepszy od obecnych owszem ale tylko dlatego, że jest wyższy i wydaje się większy. Phil też jest wyższy ale ma mniej mięśni od kaia za to wolf jest jeszcze wyższy od phila i ma jeszcze więcej masy. Więc jak nie kai to wolf powinien wygrać. Ja jestem ślepy bo nie widzę tego daru phila nie ma nic co by miał naprawdę dobre. Kai ma lepsze plecy dużo lepsze łapy klatę i dwójki. Phil za to węższy brzuch bo cały jest węższy i kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Nie chodzi tylko o twardosc miesnia przy macaniu, ale ze twardo i ziarniscie wyglada. Co do ciezarow, jakos Ronnie i DY zdobywali Olympie... i mieli kontuzje, ale teraz jest era insy i pompki... Philsulina mysle ma dobre lapy, ale daru to on nie ma, poprostu tak go nazwali dla marketingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Ogolnie z wielkiej chmury maly deszcz, myslalem, po beznadziejnej zeszlorocznej Olympii ze ta bedzie ciekawsza - mylilem sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Jak dla mnie byla ciekawsza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium