SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Ogolnie to ta olimpia jak dla mnie jest meega slaba na prawde zawiedzony jestem forma zawodnikow phila chociaz nie lubie to poprzednie olimpie wygral zasluzenie to w tej imo tak nie bedzie . Na niektorych fotach wyglada jak by w innej kategori startowal. W tym roku bedzie po olimpi tez sheruu slassic?

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
Ja osobiście nie widzę gdzie jest ten niby fenomen Ramiego wgl jego sylwetka nie podoba mi się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
WSRH666 - Cały jego fenomen opiera się na jego rozmiarach. Wg mnie Phil Heath powinien to wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
Wiem że chodzi o wymiary ale mi wgl ta jego sylwetka nie odpowiada przesadzone juz fakt faktem że każdy z nich jest ogromny ale Ramy i jego rozmiary jestem na nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
OloKK
Pytanie do znawców - czy kolor skóry ma wpływ na to jak organizm reaguje na insulinę? Bo ja zauważam, że po prostu czarni mają inną plastykę i jak np 10 lat temu Flex był fajny, tak teraz Phil wyglądający bardzo podobnie już taki fajny nie jest

Plus Jay jak był wysuszony bardziej to już nie był na insulinie a teraz jest? A może to tylko paru czarnych zawodników tylko bierze? W tym Kai, który mimo, że ma prążki i 'ziarnistość' dalej jest balonowy?




zeby rozwiac watpliwosci


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
w tym roku wolf bardzo mnie zaskoczyl, szkoda tylko lydek
ale czekam tez na steve'a kuclo bo ten zawodnik jak dla mnie to jest drugi cutler, za pare lat calkiem mozliwe, ze zwojuje olympie

Zmieniony przez - grings came back w dniu 2013-09-28 15:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
oto w tych zawodach chodzi, żeby być jak największym. Jak ci się nie podoba to masz kategorie 212 albo phisiqe. Dla mnie Powinien wygrać kai bo wygrywa wszystkie pozy tylne i boczne a z przodu nie odstaje od reszty jest bardzo szeroki jak na jego wzrost to jest ogromny.
To co piszecie, że ktoś nie był na insulinie to jakaś tragedia. Każdy z nich wali wszystko co jest w dużych dawkach inse tym bardziej bo to działa. Nie wyglądają na tak pociętych? po oglądajcie sobie zdjęcia robione w szatni bez tej oliwki i farbki zupełnie inaczej to wygląda nawet kai nawet w tym kondonie jest bardzo pocięty a jakieś porównania z dorianem to śmiech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
Dyskusja idzie chyba nie w ta stronę rozmawiajmy o tegorocznej Olympi a nie o tym kto co bierze czemu ten jest jak balon a tamten miał ziarnista muskulaturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Nie wiem kto tam uważa że Phil Heath ma najsłabszą forme od lat. Ja widzę że rozyebał Greene'a i Cutlera do zera na tej Olympii. Nigdy nie był na raz tak docięty, a zarazem tak wielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
1. Heath
2. Greene (chyba że ustawka pod Cutlera)
3. Cutler

Ale Heath na milion procent pierwszy bo pozamiatał i to konkretnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium