SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
ja bym dal na 1 dexa a na 2 shawna, reszta bez roznicy jaka kolejnosc. phil to porazka waski ludzik michelin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
OwnaGe - Pierwszy raz widzę tego zawodnika (a myślałem że jestem obeznany w temacie) i całkowicie się z tobą zagadzam - to jest typ sylwetki który powinien być promowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
Dex forma dobra ale na Phila za malo Heath 3x mr.o :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Ale słabo, ciekawe co będzie w finale czy bardziej się odwodnia i będą lepiej wyglądali czy dalej zalani. Tak patrze co inna strona to inne zdjęcia i inne forma zawodników. Ciekawi mnie w ogóle czy z czasem te physique nie wypchnie open ;D

Zmieniony przez - BendziMK w dniu 2013-09-28 15:00:40

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3663
Można gdybać wiele ale Phil deklasuje reszte..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
W tym roku znow zabija gwozdzia, trzeba to przyznac , nawet z waskimi barkami i mala klatka ale dalej daje rady. Wolf mi sie bardzo podoba, mam nadzieje ze bedzie w top 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
Fakt Wolf forma igla tylko kurka te lydy :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7809
Czy rok temu mi się wdaje czy Kai miał lepsze nogi ? Wydaje mi się że na pewno miał lepsze od Phila. W tym toku widać wyraźnie że Phil bardziej docięty. Bacstage bardzo fajny można zobaczyć ich nie wysmarowanych. Rhoden i Wolf wyglądają bardzo ludzko szkoda że Phil zakryty ;) Btw patrzcie Dexter 43lata a brzuch? Niewy*ebany do przodu fajnie i estetycznie. Wolf i Shawn i Dexter powinni być w top5. Phil pierwszy tylko kogo do tej piątaki jeszcze włożyć. Taka moja subiektywna opinia ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Nie wiem co w tym philu widzicie ja go widze na 2-3miejscu green nie zachwycil chociaz mu kibicuje wolf niesamowita forma. Jay na emeryture

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129074
Kai forme mial lepsza w tamtym roku według mnie natomiast Phil w tym jest bardziej pociety do 5 dalbym Martineza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium