SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Phil jest poza zasiegiem mimo ze foty i filmiki tego nie oddaja relacje na zywo po pozowaniu byly jednoznaczne.

Ja bym bardzo chcial zeby w tym roku sprawdzily sie slowa Coleman'a odnosnie wynikow ktore mowil po pozowaniach. 1. Phil 2. Wolf 3. Rhoden. Wolf sobie zasluzyl, to on jest najwieksza niespodzianka tych zawodow. Taki scenariusz dalbym mu rowniez title shot w przyszlym roku i byloby ciekawie bo jakby mial taka historie w glowie przez kolejny rok to moglby sie zrobic niezly mutant

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Wiadomo kto wszedł dofinałowej 6 czy to mozna na razie tylko spekulowac z caloutów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Kai ,jak dla mnie Mr Pokraka-z takimi dysproporcjami w długości tułowia i nóg bardziej przypomina jakaś groteskową postać z filmów rysunkowych niz pretendenta do najlepiej zbudowanego człowieka siwata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,,malo kto by byl wstanie prowadzic takie treningi jak Dorian sam Kai swego czasu wymiekl a tez treningi ma kosmiczne z pelnym czuciem miesniowymi mega paleniem'' - Moim zadniem obecni prosi mogli by prowadzić takie treningi jak Dorian, ale z niezananych mi powodów (Lenistwo? Propaganda pompowania mięśni na maszynach?) nie robią tego. I tak włąściwie to skąd wiesz że ma treningi z ''mega paleniem''?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Kai w teorii powienien tez miec taka twardosc bo od malego cwiczy. zaczynal wczesniej jak Dorian czy reszta widocznie to co sie bierze tez ma wplyw na wyglad miesnia Insulina itd? gdybam ale pewnie tak. brakuje na Olypmii takich widokow






Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2013-09-28 12:16:49

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Phil utrzymał poziom i chyba pewny 3 tytuł Mr.Olympia.
Dexter dla mnie drugi zawodnik tych zawodów, no i/lub moze Shawn.
Jay slabizna niestety to juz nie to, ale czułem, ze nie zaskoczy, a nawet zawiedzie...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Zaryzykuje pewna teze-gdyby teraz tam staneli miedzy nimi amatorscy mistrzowie-byłoby porównanie prawdziwej rzeźby i miesni-do tych,jak to ktoś powiedział małych i dużych baloników...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,, zaczynal wczesniej jak Dorian czy reszta widocznie to co sie bierze tez ma wplyw na wyglad miesnia Insulina itd?'' - Typ treningu. W tej kwesti jestem zdania takiego jak Dante Trudel czyli - duże ciężary (czyli wysoka intensywność)=Twarde mięśnie. Obecnie prosi operują na śmiesznie małych do ich wagi i wytrenownia ciężarami. Na tym forum znalazło by się pare osób które ciskają ciężary na poziomie pro ale nie walą tyle towaru, który jak wiadomo pewne mankamenty treningu może ukryć/poprawić i stąd duża masa ale ''miętka''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Masti - nie ryzykujesz, mowisz jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium