SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
mightylord
żal wam, że targają małe ciężary? Nie przeginacie? Oni trenują prawie codziennie ich ścięgna i stawy by nie wyrobiły mają być kaleką i walczyć z kontuzjami bo wy wymyśliliście sobie, że od dużych ciężarów się ma twardszą sylwetkę. Każdy z was by dotknął łapy ramiego phila czy kaia i na bank by była bardzo twarda. Mówicie, że kai słabo pocięty i rozmyty? Jak oglądasz zdjęcia robione print screenem to jest rozmyty ale gość jest tak pocięty, że widać z daleka prążki na czwórkach. Jeszcze mówicie, że kai ma szeroką talię a dla was wzór to dorian. Z lat 90 ronie był by lepszy od obecnych owszem ale tylko dlatego, że jest wyższy i wydaje się większy. Phil też jest wyższy ale ma mniej mięśni od kaia za to wolf jest jeszcze wyższy od phila i ma jeszcze więcej masy. Więc jak nie kai to wolf powinien wygrać. Ja jestem ślepy bo nie widzę tego daru phila nie ma nic co by miał naprawdę dobre. Kai ma lepsze plecy dużo lepsze łapy klatę i dwójki. Phil za to węższy brzuch bo cały jest węższy i kaptury


wcale mi nie żal, powiem więcej mam to gdzieś. Sam sobie dotykaj ramiona phila czy melona masz obsesje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
zasluzenie wygral heath, za nim powinien byc wolf, ale the penetrator jest lepszy z plaska klatka, zanikajacym tricepsem i bez kaptura, niz wilk bez lydek, a english top3 w 212 to tez jakas kpina, kupa gowna nie sylwetka, bezksztaltna masa jak u brancha tylko w nizszej kategorii.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
oczywiscie, ze wolf powininen byc drugi i niewykluczone, ze juz moze za rok bedzie gdyby wygral melon mr. olympia to zaczela by sie filozofia, pokazywanie jak to odmienil swoje zycie, oficjalne przenosiny z zaszczanej windy,zmiana bluz 3x podczas treningu te i wiele innych pierdół, do tego moralizatorstwo...a na drugim froncie ekshibicjonizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Widzę oceniania kto jak trenuje po filmikach w necie ciąg dalszy.. W mojej opinii jedyni potencjalni rywale Phila to Wolf z implantami w łydach, Rhoden jak dowali mięsa nie tracąc na jakości, Ramy zależy jak potoczy się jego kariera bo już nie jeden przyszły MR.O nie wypalił, Beyeke również przy większej masie nie tracąc na jakości bo ma chłopak potencjał, jeden z najlepszych w stawce..Obaid może w przyszłości namieszać, młody prospekt, skrzywdzili go w tym roku.. I to chyba na tyle, możliwe że ktoś się pojawi w przyszłym roku nowy.. Ale na dzien dzisiejszy nie widzę nikogo poza w.w
A Jay i Branch powinni dać sobie już spokój, Branch i tak powinien sie cieszyć że miał 2 miejsce z jego pokraczną sylwetką.. Vic może jeszcze za rok wystartować jakby nic mu sie nie przydarzyło przez cały rok :D A dex mógłby zejść do 212 ale ze względów finansowych pewnie zostanie ;)

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Mówcie co chcecie dla mnie KAI był najlepszy

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4611
Gdyby teraz startował Dorian i wygrał to czepialibyście się, że jakim prawem skoro ma słabe ramiona i Kai i Phil mają 2x lepsze :)

Zmieniony przez - countss w dniu 2013-09-29 18:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331
i tak bylo bo taki ray,levrone, el sonbaty mieli duzo lepsze ramiona i z nim przegrywali, myslisz ze wtedy wszyscy sie zgadzali ? kazdy jury ma inny gust/typ na temat czyjejs sylwetki, proporcji itd. tak samo jak kazdy czlowiek patrzy inaczej, to ze jednemu sie podoba, nie znaczy ze innemu musi...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
Widzę,że większość z was nie rozumie słowa "ciekawość". Wszyscy powtarzają,że nie była ciekawa,a się ekscytujecie.

CIEKAWOŚĆ to nie to samo co ROZCZAROWANIE! Wasze przypuszczenia i typowani zawodnicy nie byli na tych lokatach co byście chcieli i mówicie,że olympia nie była ciekawa... Była,ale nie zgodnie z waszymi przewidywaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Hehe ciekawe skąd dokładnie wiecie jakie ciężary tacha Rhoden, z filmików? Dla mnie ma znakomitą sylwetkę i tyle.

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5397 Napisanych postów 15415 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388331

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium