SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
12. Cedric McMillan to są jakieś jaja powinien byc wyzej pare oczek tak samo 16 Johny Jacksson za ch**owym Evanem i Kuclo kryminał hahaha Essa 16 to juz wogóle bez komentarza..Branch przed Beyeke i Winklarem heheheh Najbardziej na plus zaskoczył Winklaar i Cedric oraz Wolf ale Wolf to znany wyjadacz top 6,,Na minus Warren,Victor oraz Evan..Robert wiadomo mial szpital ,,,Ciekaw jestem czy Vic wróci za rok juz w swej optymalnej formie czy dalej bedzie mial kontuzje albo deport hehe

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
Dexter wszystkich bije ciaza ? Sugerujesz sie ostatnim zdjeciem ? To ladnie. Tak na marginesie.. To byla ostatnia Olympia Dextera ? Bo cos mi sie obilo o uszy w jakims filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Dexter "w ciąży"....? Czasem warto się chociaż trochę zastanowić zanim się napisze "bzdeta"... Jedyny, który nie ma "przypiętego" brzucha, bo zapewne akurat brał głębszy oddech, a i tak na tym z zdjęciu jest najwęższy w talii. To się chyba nazywa "hejterstwo", czy jakoś tak...

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast tego tematu na wolfa kliknąłem




Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-10-03 18:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
Oglądałem na zywo Dexter wygladął jakby byl na serio w ciązy szczególnie z boku było to chamsko widac moze i ma najmniej w pasie bo jest poprostu najmniejszy ,,Najlepsza talie to ma Rhoden ,,,Dexter na emeryture

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
chyba sam nie wiesz co mówisz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
nie mówie tylko pisze

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Rafi - byles na O czy na zywo przez transmisje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
bb watch. Piotrkowicz powiedzial ze najlepsza Olimpia Wydaje mi sie ze tamta była lepsza mimo ze tu startowało 3 Mr Olimpia

chwdp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium