SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
No może dla was takich starych graczy nie man owych twarzy,ja od moze 2lat zagladam na te stronke i opserwuje a zawsze patrzy sie na pierwszą 5 zawodników.Swietny jest Wolf i Dex ,a czy to prawda że Kayi jest homo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
Komp4321
StDevon
Mam nadzieję, że Jay wygra! Z tego co oglądałem to przez ostatni rok sporo ćwiczył i może wystąpić w dobrej formie.

To coś źle oglądałeś bo najnowszym numerze MD jest wywiad z nim gdzie mów że jego przygotowania do olimpi trwają 4 miesiące, bo wcześniej cały czas podróżował i codziennie na innej siłowni ćwiczył. Bardzo ciekawy wywiad :)



Muszę przyznać, że najnowszego numeru jeszcze nie przeglądałem, ale z filmów na youtubie wywnioskowałem, że ćwiczy i to ostro. Ok, mój błąd :) Ale i tak mam nadzieję że wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,,a czy to prawda że Kayi jest homo'' - Widać że tylko 2 lata się tym interesujesz (kulturystyką oczywiście) Nie wiem czy sam się przyznał do bycia homo, ale wiele na to wskazuje. Choćby to że dał się piblicznie zaspokoić oralnie przez innego faceta, gwałcił grejfruty i grał w filmie (cytat z wikipedi) ,,As Big As It Gets, w którym zaprezentował swoją sylwetkę pozując jako model erotyczny. Film swoich odbiorców miał znaleźć głównie wśród homo- i biseksualnych mężczyzn''

Zmieniony przez - NattyDread w dniu 2013-09-16 18:21:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
kolejnym dowodem jest fakt, że chodzi w rajtuzach!

Panowie, nie spamujmy. To jest temat stricte o Mr. Olimpia.

Nie ma jakichkolwiek newsów od prosów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Juz to dziś ,gdzieś pisałem...oceniamy kulturystów a nie ich prywatne preferencje,styl itp.
Warto pamietać jedno-telewizja i internet -to specyficzne przedstawienie rzeczywistości.Przez to odnosi się mylne wrażenia i osady.

Tak cały czas myslę,co właściwie Piotrkowicz chciał powiedzieć w tym krótkim wywiadzie z Poznania-może tylko potwierdził obecność a nie start-a ja to troche inaczej odebrałem-że bedzie na scenie....?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Evan Centopani 3 tygodnie przed.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
Jay naprawdę nieziemsko docięta łapa, tylko czy nie za wcześnie...
Martinez całkiem nieźle, ale zdaje się ze to tylko efekt oświetlenia.
Poza tym David Henry jak zwykle zaj**iście przygotowany. Ciekawe jakby wypadł w głównym konkursie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ten Troy troche małe nogi do góry, albo tylko takie wrażenie odniosłem .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 179 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Martinez 2 tygodnie przed...


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium