SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Wyniki Olympii dosyć sprawiedliwe.
1. Heath wyglądał prawie tak samo jak rok temu, jest jaki jest- po prostu marny i niczym już nas nie zaskoczy.
2. Greene, w sobotę wyglądał dużo lepiej niż w piątek, zdecydowanie pokonał Heatha ale widać nie wystarczyło.

Rozumiem brak kapturów i dla mnie on tak nie kłuje w oczy jak wąski szkielecik obity balonami i pianką montażową-Heatha.

3. Wolf- ja bym go wystawił na 1 miejsce bo wygląda jak mężczyzna a nie małpa. melon, pianka i cholera wie co jeszcze. Łydki są słabe a reszta robi wrażenie, synthol nie rzuca się w oczy bo być może go tam nie ma.

Reszta zawodników to nuda, nic specjalnego, Ramy zjadł Cutlera ale widać Jay posmarował ostro aby wejść do 10.
Coś nie widać fanów Cutlera chwalących tego oszusta i tłumaczących szerszeniami i kontuzjami jego zaolejowane pseudo-bicepsy??????
Całe szczęście w tym roku sędziowie zobaczyli że człowiek z lodówką zamiast talii musi wylecieć poza 5. Powinien być poza 10.
Ale tak to jest raz udało mu się oszukać i przesmarować sędziom 7 lat temu i chłopina myślał, że pojedzie. To może jednak dobry sygnał, sędziowie nie będą tolerowali świniaków na scenie.

Olympia ciekawsza niż rok temu ale nadal czekamy na prawdziwego następcę Haneya, Doriana i Colemana.

Zmieniony przez - szwagiergringssa w dniu 2013-09-29 20:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
mightylord
Ja jestem ślepy bo nie widzę tego daru phila nie ma nic co by miał naprawdę dobre.


Myślę, że właśnie o to tu chodzi nic się nie wyróżnia, wszystko jest proporcjonalne i dobrze doszlifowane, nie ma lepszych czy gorszych punktów jego sylwetki. Ale to tylko moja skromna opinia, to jest najwyższy poziom światowy, więc wiadomo, że sobie tutaj możemy tylko gdybać heh.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Gringss come back :D phil sie wyroznia malym korpusem i przerosnietymi lapskami i tyle nogi jakby poprawil mam takie wrazenie. Bedzie po olimpi sheruu classic?

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
wcale Heath nie ma dobrych ramion jak i przedramion, wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Jak tak dalej pójdzie to Phill pobije Colemana i Haneya w liczbie Sandowów i dopiero będzie zadyma. Kai już ma swoje lata i swoje na koncie,a Heath się raczej oszczędza - mało startów , treningi niezbyt szalone , większość roku w bluzie i zero filmików. Rywale jakoś nie mogą dogonić ... gościa o wąskiej obręczy barkowej.

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2013-09-29 20:51:43

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
Ma ktoś zdjęcia z dzisiaj z open bo nie mogę znaleźć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 179 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Wolf "suchi"




RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Olimpia ciekawsza i to znacznie niż zeszłoroczna.

Phil zasłużenie pierwsze miejsce. Tak jak wyżj, Wolfa bym zamienił z Kaiem.
Wolf zaprezentował się świetnie! Za rok powinien być jeszcze bardziej grożny.
Nikt nie pisze o Robercie. Wielki szacunek dla niego.

Co do 212.
Cieszę się z 1 miejsca Flexa.
Ktoś pisał, że krab to bezkształtna masa. Nie zgodzę się. Ma kształt, tylko ten z gorszych. Pokracznie wygląda i to bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
No faktycznie nikt nie pisał o Robercie - a ty czytałeś dalej niż 2 strony wstecz ???

MaxMad

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium