Pro League / NPC znane jest z organizacji zawodów Olympia Amateur na całym świecie. Od czasu zawieszenia w IFBB w lutym 2018 roku, Pro League / NPC chwalą się cały czas swoją wielkością i mocą. Pro League / NPC mówi też sportowcom, że ich zawody są najlepszym sposobem na pojawienie się na Olympii. W dniach 19-21 października 2018 r. odbyły się zawody Amateur Olympia Brazil. Nie ujawniono zbyt wielu zdjęć ani nagrań wideo z tego wydarzenia. Dlaczego? Prawdopodobnie ze względu na formę jaką prezentowali zawodnicy. W sieci pojawiło się nagranie pokazującego jednego zawodnika, który w opinii wielu osób użył syntholu. Jego barki wyglądały tak, jakby miały zaraz eksplodować podczas pozowania.

Kulturyści, którzy lubią nieproporcjonalne ramiona i asymetryczny wygląd, decydują się na użycie tej substancji. Ma wiele szkodliwych skutków dla zdrowia i sprawia, że ​​kulturysta wygląda po prostu komicznie. Jednak wciąż istnieją miłośnicy syntholu, którzy nie dbają o swoje problemy zdrowotne. Również nagrania z konkurencji kobiet ukazały jakiś dziwny obraz pośladków...

Wygląda jednak na to, że sędziowie biorący udział w tym wydarzeniu nie zauważyli w tym niczego dziwnego. Zawodnik, który pojawiłby się w takiej formie na zawodach IFBB, zostałby zdyskwalifikowany od razu! Ale sędziowie, podczas zawodów Olympia Amateur Brazil, nagrodzili właśnie tych “sportowców” u których ewidentnie coś nie grało... Po ujawnieniu nagrań, wiele osób twierdzi, że te zawody zmieniają się teraz w totalny chaos. Zadają sobie pytanie: Czy Pro League / NPC ma jakieś standardy?

Niektórzy też pomylili chyba zawody...

Komentarze (7)
lodzianin1

Żenada !!!

3
Anonim

Idź Pan w chooy.

3
RPS1990

O ile jestem w stanie zrozumieć fakt, że zawodnicy sportów sylwetkowych stosują różne formy dopingu (ich życie, ich zdrowie, ich kariera sportowa), o tyle stosowanie syntholu jest moim zdaniem d****izmem i tacy zawodnicy i zawodniczki, którzy zastosują synthol powinni być automatycznie dyskwalifikowani na zawodach lub powinni zajmować ostatnie miejsca.
Może to by ich k...a czegoś nauczyło.

0
MaciekGolob

hahahaha jak oglądałem typka od barków myslałem że mi ekran pęknie razem z jego barkami

0
Anonim

Nie rozumiem co co chodzi z 3 filmem. Gosc dobrze zmasowany nie to co tych dwoch obok. Masa 4life %-)

0
KosoBobo

Co ja oglądam... Ludzie powariowali na punkcie udoskonalania samego siebie. Botox na ryju, wygląd glonojada, dupa - brak mi określenia. W przypadku mężczyzn to co obserwujemy tutaj. Rozumiem dbanie o siebie ale ktoś już tu delikatnie zaczyna przesadzać

0
domosos

Jednym słowem porażka.

0