Pro League / NPC znane jest z organizacji zawodów Olympia Amateur na całym świecie. Od czasu zawieszenia w IFBB w lutym 2018 roku, Pro League / NPC chwalą się cały czas swoją wielkością i mocą. Pro League / NPC mówi też sportowcom, że ich zawody są najlepszym sposobem na pojawienie się na Olympii. W dniach 19-21 października 2018 r. odbyły się zawody Amateur Olympia Brazil. Nie ujawniono zbyt wielu zdjęć ani nagrań wideo z tego wydarzenia. Dlaczego? Prawdopodobnie ze względu na formę jaką prezentowali zawodnicy. W sieci pojawiło się nagranie pokazującego jednego zawodnika, który w opinii wielu osób użył syntholu. Jego barki wyglądały tak, jakby miały zaraz eksplodować podczas pozowania.

 

Kulturyści, którzy lubią nieproporcjonalne ramiona i asymetryczny wygląd, decydują się na użycie tej substancji. Ma wiele szkodliwych skutków dla zdrowia i sprawia, że ​​kulturysta wygląda po prostu komicznie. Jednak wciąż istnieją miłośnicy syntholu, którzy nie dbają o swoje problemy zdrowotne. Również nagrania z konkurencji kobiet ukazały jakiś dziwny obraz pośladków...

Wygląda jednak na to, że sędziowie biorący udział w tym wydarzeniu nie zauważyli w tym niczego dziwnego. Zawodnik, który pojawiłby się w takiej formie na zawodach IFBB, zostałby zdyskwalifikowany od razu! Ale sędziowie, podczas zawodów Olympia Amateur Brazil, nagrodzili właśnie tych “sportowców” u których ewidentnie coś nie grało... Po ujawnieniu nagrań, wiele osób twierdzi, że te zawody zmieniają się teraz w totalny chaos. Zadają sobie pytanie: Czy Pro League / NPC ma jakieś standardy?

 

 

 

Niektórzy też pomylili chyba zawody...