SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129078
Henry na zdjeciach forma niesamowitą miał ciekawe jak to będzie na scenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
MaxMad - Też mam taką nadziej. A tak swoją drogą nagrody pieniężne w 212 to ponury żart.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
"Myślę że koledze chodzilo żeby być jak największym przy jak najlepszym docięciu i separacji" - no dokładnie ale skoro są to zawody kulturystyczne to myślę, że to oczywiste. Chodzi mi głównie o to, że w open masa>proporcje. W klasyku jest odwrotnie tylko, że większość z was narzeka na open a znacie całą stawkę i oglądacie filmiki phila i reszty kupujecie suple które reklamują a jakoś klasyków większość nie ogląda i nawet ich nie zna.
Co do JC nie wieżę, że będzie coś oszukane i na podium nie będzie na bank. Nie bez powodu go dali do porównań ze słabszymi. Wolf za to jak najbardziej na podium zasłużył. A no i forma Brancha i Evana to żart tych zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Jak na razie Phil bije wszystkich i to ostro, świetnie docięty, dużo grubsze prostowniki od Melonowca, w dodatku poprawił chyba nogi, bo w pozach bokiem też wygląda lepiej od Greena, po prostu idzie po zasłużony tytuł. Cutler gorzej niż 2 lata temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
a wie ktoś gdzie można oglądnąć Men's Physique ? ;) nie mogę znaleźć. W linku z pierwszej strony pokazuje że relacja zaczyna się za 10h więc to nie do tego... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
patrząc jeszcze raz na zdjęcia dobrej jakości. Phil Mr O!
u Winklara wg mnie widać i to wyraźnie progres, szczególnie w plecach

http://www.eastlabs.sk/olympia/3082/2013-olympia-weekend-semifinale-mr-olympia-fotogaleria 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roelly najszerszy przodem porażka 101%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
i wygląda jak jakiś przefasonowany gigi amorozzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium