SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Było . Ban !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5398 Napisanych postów 15417 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388337
ktos tam pisal ze greene bije w pozach bokiem i powinien wygrac? szczegolnie jego cieniutka klatka(nawet phila jest duzo grubsza) i triceps bije po oczach w pozach bokiem, gdzie wyglada mega ***owo, blade,wolf i flexatron - ich sylwetki sa mile dla oka, a ten mr implant aka rybak z egiptu to w ogole patologia na scenie, DJ przy nim sporo majstrowal, zeby nie zrobil mu takiej samej krzywydy, jak sobie lata temu...


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-28 18:02:17

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Fakt, najszersze przodem wyglądają niezaciekawie ale coś ma w tej swojej sylwetce, że mi się podoba.

Big Ramy, nie wiecie ile ważył na scenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Dla mnie właśnie Kai jest w super formie... jay za to w ch***** jak siemasz wiktor.

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Jay smutny w wywiadzie,chyba wyobrażał sobie to inaczej,nigdy nie bylem jego wielkim fanem,ale wielki szacunek za wszystkie lata za walki z Ronnim i Philem.Bedzie go brakowalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5122 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78375
Witam!
Jeszcze może się nieco zmieni ale:
- Jay niestety największe rozczarowanie - zbyt dużo szumu o wielkim powrocie, a widziałbym go poza top3
- Phil - szczerze mówiąc pozamiatał. Jak ktoś wcześniej napisał - panującego mr. O. trzeba znokautować a nikt na fotkach nie ma na to szans.
- Kai - dla mnie jest to zawsze szrek, nie lubię go, uważam za geja dlatego obiektywna ocena nie wchodzi w grę - mam nadzieję że nie zostanę za to zbanowany, ja wyrażam tylko swoją opinię.
- Wolf - dałbym go nawet na 2gim miejscu - rewelacja!
- Robert - szkoda chłopa z tą kontuzją, ale mimo tego wielki pozytyw z ogólną poprawę sylwetki na przestrzeni roku. I super sprawa że zdecydował się jednak wystartować!
- Big Ramy - wszedł wielkim echem w ten świat i moim zdaniem powalczy jeszcze kiedyś o najwyższe nagrody - dziś musi jednak uznać wyższość innych.
- Dexter - on tak na przestrzeni lat wyśrubował swoją sylwetkę, że trudno jest mu czymkolwiek zaskoczyć. Ogólnie sylwetka piękna!
- Shawn- zaskoczył rok temu, dzisiaj potwierdził super formę. Ciekaw jestem jego klasyfikacji.
- Pozostali zawodnicy również extra sylwetki, w końcu to Olimpia

Ogólnie patrząc - dobre zawody. Można było sie spodziewać walki, jednak już chyba wiadomo jaki będzie finał. W każdym razie lista zawodników konkretna.

Dle mnie top 3:
- Phil Heath
- Dennis Wolf
- Shawn Rodhen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
Mało kto o nim wspomina tutaj ale bardzo dobrze wygląda Essa Obaid i licze ze znajdzie sie w top10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
Te ostatnie Olympie nie maja nic wspolnego z tymi sprzed lat. Szczegolnie ta. Zbiorowisko dziwakow i pokrakow bez formy. Jak mozna sie tak pokazywac na scenie, same baloniarstwo z nastawieniem na nadmierna i szpetna waskularyzacje. Szczegolnie Warren, totalnie niewspolmiernie rozbudowane cialo, pelne defektow i modyfikacji, plecy jedno wielkie dno tak samo Kai'a,podrasowani chyba bardziej nie mogli byc, zreszta reszta ekipy rowniez, tylko kilkoro zawodnikow dobrze docietych i reprezentujacych soba jakis poziom. To jest wlasnie cala obecna Olympia. Porownywanie obecnych "zawodowcow" z tymi sprzed lat mija sie z celem. Te zawody to tylko i wylacznie kultywowanie tradycji Olympii, za wszelka cene z nastawieniem na zbieraniu kokosow od sponsorow. Zenada. Zal ogladac taki poziom, lepiej juz sobie wlaczyc na youtube, prawdziwych mistrzow sprzed lat, i ponapawac sie tym, jak kiedys ludzie sie przygotowywali do tego "prestizowego" konkursu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium