SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 117305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
tomaszS, posłużę się Twoją kolejnością, wybacz i z góry dzięki.
A więc tak:

Jay mnie rozczarował, ale i tak szacun ogromny. Top 3 nie powinno być, nawet top 5.

Phil pewnie będzie pierwszy, choć mi się zupełnie nie podoba jego sylwetka (jak i wielu innym, sądząc po komentarzach z poprzednich stron).

Kai - odpada po całości. Wygląda jak pokraka imho. Może nie w takim stopniu, jak Warren, ale zdecydowanie nie jest to "najlepiej zbudowany człowiek na ziemi".

Wolf - dla mnie powinien być drugi, po Philu. Wysoki, dobre proporcje. Jedynie łydki bolą, ale szkoda będzie/by było, gdyby taki szczegół przesądził. Dennis zasługuje na drugie miejsce.

Robert - szacunek, że się podjął. Talia jednak jeszcze za szeroka, nogi za małe. Plecy i barki rewelacja. Ręce - wiadomo, szału nie ma, ale też nie odstają jakoś mocno. Oby za rok udało się zakwalifikować, bo może - jeśli nie będzie miał takiego pecha - coś tam ugrać i w to top 10 trafić.

Big Ramy - bezpłciowa sylwetka. Niby masa jest, ale wygląda strasznie sztucznie. Z początku na mnie ogromne wrażenie robił, ale po opadnięciu emocji po NYP stwierdzam, że nic specjalnego. Jak już Antek napisał - nawet Ruhl był estetyczniejszy i wyglądał "mocniej".

Dexter - 3 miejsce. Sylwetka kompletna, choć nieco mały. Ale samą masą się nie powinno takiej rangi zawodów wygrywać i jak będzie za Kaiem, to będzie dla mnie kpina.

Rhoden - jak wyżej. Podoba mi się jego talia. Zresztą cała sylwetka przyjemna dla oka, nie jest przede wszystkim pokraczny.

Reszta? Nie mam zdania, w zasadzie tylko Warren się rzucił w oczy - wygląda tragicznie, gorzej niż Jay. Martineza jest szkoda, bo też życie mu sprawy nie ułatwiało ostatnio, a koleś wydaje się być w porządku.

I tak, jak ktoś pisał wcześniej - Yates zmiata wszystkich obecnych. Bezapelacyjnie.

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-09-28 19:33:35

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5398 Napisanych postów 15417 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388337
juz kiedys pisalem ze szkoda wolfa, gosc nie ma lydek i tym samym nie ma szans na wygranie olimpi, poprostu nie jest kompletny i tyle, gdzie heath ma +/- wszystko podobnie rozbudowane z przerostem rak, wiec jak phil bedzie w swojej formie a wolf w jeszcze lepszej to takiego braku nawet forma nie da sie przeskoczyc.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-28 19:37:58

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Moze kiedys sobie zrobi porzadne implanty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5398 Napisanych postów 15417 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388337
jakcsonowi kiedys udalo sie w przeciagu paru miesiecy z plaskich lydek zrobic 2 kulki

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Zapewne na kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
W mojej opini to powinno być tak :

1. Phil Heath - bez szału w tym roku,nie poprawił nic,wycięcie ma podobne do zeszłorocznego tylko,że światło jest gorszę ,dlatego tak to wygląda. 1 miejsce dla niego.
2. Shawn Rhoden - super sylwetka,proporcje,nie brakuję żadnego mięśnia,super kondycja.
3. Dennis Wolf - życiowa forma,ale za Rhodenem bo nie można sobie pozwolić na brak jakiegoś mięśnia (czyt. łydek) na tym poziomie.
4. Kai Greene - z uwagi na zeszły rok nie będzie niżej tylko własnie na 4 miejscu. Slabe docięcie, słaba separacja.
5. Dexter Jackson - osobicie przejadła mi sie juz jego sylwetka,ale wciaz dobra kondycja,super kształt mięśni,dobrze przygotowany.

Reszta nie ma znaczenia,tak powinna prezentować się top 5 tegorocznej olympii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
sorry ale te oceniane kto na ktorym miejscu jest teraz bezsensu jutro sa finały a forma moze sie zmienic w ciagu 24 h

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
chyba jesteście uprzedzeni do kaia. Dla mnie jest szerszy od Heatha a co do docięcia to mają podobne ale pewnie jeszcze woda mu zejdzie do jutra i będzie lepiej wyglądać. A heath jak dla mnie nie jest lepszy od wolfa. Wolf wszytko ma wieksze a detale takie sam jak phil. (no poza tymi łydkami o które się tak czepiacie) ale akurat łydy kai też ma najlepsze. Co by nie było jutro się okaże ale na pewno Phil nie miażdży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1974 Napisanych postów 19831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731795
Jak dla mnie, na chwile obecna( ktora w sumie trwa juz dosyc dlugo...) to Wolf powinien byc Mr.O, nawet z tymi lydkami, ( a faktycznie to z ich brakiem) to jest w mojej opinii lepszym zawodnikiem od Heatha czy pokracznego Greenea.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
szkoda ze Jay nie wypalil :/ wyglada na to ze Phil klasa sam dla siebie , o ktorej jutro finaly czasu pol beda ?

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium