SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
pracuje jako dietetyk i trener i sprawa ma się tak że można zarobić i dużo i mało :
Przede wszystkim musisz umieć się sprzedać, mieć wiedzę ale i skuteczną
i najważniejsze mieć ludzi
za każdy trening personalny masz nie mniej niż 50 zł
a jak klinet wykupi pakiet miesięczny np. to
treningi 3 x wk 50 zł x 4 i masz 600 zł na miesiac za jedną osobę , ale oczywiście dajesz jej rabat czyli koło 450 zł np.
do tego dochodzą diety, konsultacje, konsultacje on-ilne, można roić konsultacje
Badaanie analizy składu ciała
dużo tego
problemem są ludzie, trzeba ich mieć, nie masz ich nie masz kasy
więc trzeba się wyróżniać wiedzą, wynikami, wyglądem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
najlepiej mieć stałą pensje np. jako instruktor + personalki / diety / baski itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
najlepiej odziedziczyć miliard dolarów

albo urodzić się jako super-talent w nie-niszowej dyscyplinie sportowej

czy inny talent muzyczny

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-09-28 17:16:56

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
evil dzisiaj robie twoje fbw bez ciezaru :D zgage mam juz 13 godzin zjadlem 13 manti :s

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
uczysz się biologii albo czitujesz

ewentualnie uczysz się biologii z bolącym brzuchem od czitowania

ewentualnie uczysz się biologii a w nagrodę zrobisz cheat daya

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Trening godzina, nawet więcej, poszedł batonik, bo banana nie było. A co, na masie mogę sobie pozwolić na mały cheat, a jak się nie mylę to ww proste po treningu wspomagają mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ww proste glikogen w mięsniach uzupełnia, ale ze względu na inne składniki baton to nie jest najlepszy wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Wiadomo, banan zawsze będzie najlepszy, ale nie było, jeszcze teraz jabłko wcinam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a jaki to batonik?


wróóóóóciłaaaaam z dworu:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium