SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam to... nikt nie chce sie ruszyc, albo mówią ze beda przychodzic wpadają raz, a potem słysze "oj daj sobie juz dzis spokój" -.- i tyle z współpracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
powód takiego zachowania jest jeden - brak wspólnej pasji :)
kiedy ktoś ma cel, pasje, np. bieganie i zawody za 3 msc na 5 km i chce zejść np. poniżej 20 min i ty też masz tę samą pasję to nie będzie problemów z wychodzeniem na trening ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1 rada zmieńcie towarzystwo i chodźcie tam gdzie są sportowcy

przed monitorem ich nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie ja znajde tu osobe którą by siłownia interesowała...
W całej klasie ćwiczy 2 którzy uważają to za pasje, ale wiedzy 0, diety 0, a jak im mówie ze gainer nie pomaga to mówią ze sie nie znam, bo kolega kolegi brał i urósł
to daj spokój... nawet senownie pogadac nie mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja na pewno kupię:
rękawiczki - 15zł
czapka - 15 zł
skarpety 3 pary - 30 zł

60zł poleci
ew. kupię do tego któreś spodnie funkcyjne

u mnie tak samo - nikt nie interesuje sie sportem tak na poważnie, nie mówię tu o wyjściu na orlik i zagraniu w piłe z kolegami czy przetruchtaniu 20 min, pójściu raz na ruski rok na basen itp. tylko o kimś kto trenuje

biegałam i jakoś partnerów-pasjonatów nie znalazłam, a próbowałam zarazić tym zainteresowaniem innych z mizernym skutkiem niestety, nie licząc może okresu jak biegałam w miedzyszkolnym klubie LA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na siłownie nie bede latał bo jakies 600zł do mne na siłke poszło - szkoda :D poza tym cwicze kiedy chce o której chce i mi sie to podoba

A nie bede sie toczył autobusem 10km do miasta zeby szukac ludzi trenujących sport, prawda jest taka ze poznac mozna jedynie jakos przez znajomych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde robi mi sie kwadratowa sylwetka jak u popuriego ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
pas rośnie, bary nie, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Iness ja pewnie wszystko kupię :D właśnie podliczam ile to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
w decathlonie też fajne rzeczy do biegania i do tego tanie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium