SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszyscy pewni, że go wyp******ą, bo pedagog nawet jak nie przez to go zawołał to zobaczy, że pijany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a on k***a wchodzi szczęśliwy, bo pedagog go zawołał tylko po to, żeby powiedzieć, że ma za dużo godzin opuszczonych i ma zacząć chodzić do szkoły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Iness
popuri - przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, bo pieprzysz, zwyczajnie pieprzysz...
"jak jakiś pacjent chce mieć coś wyjaśnione, to nie ma problemu"
większość, chce pozbyć się bólu, po 2-3 tyg wychodzą szczęśliwi, zadowoleni, nie chcą wiedzieć nic więcej
mało widziałeś i mało wiesz w takim razie o fizjoterapii
nie wybierasz sobie kierownika, tłumaczyć to pacjentowi możesz na kinezyterapii lub masazu, a nie na fizykoterapii


wiem że mało wiem
ale mówimy o czym innym zupełnie :D
nie mówię o tych zabiegach, bo tam logiczne że nic człowiek nie chce mieć wyjaśnione :p
jak miałem laser, pole magnetyczne, krioterapie i jeszcze inne rzeczy po ciężkim wypadku też nie miałem ochoty o nic pytać w szpitalu, bo jak mówisz nie było czasu... bo tam wszyscy latali


ja właśnie mówię o kinezyterapii, PNF i masażu, bo tylko tam widzę się z fizjoterapeutami. No i po prostu prywatnie sobie gadam z nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale od tamtego czasu już nie piliśmy przed szkołą, jedno max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie wyczuła piwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie odpowiedziałaś na pytanie czy byś chciała tak pracować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chyba nie wyczuł (to był ziomuś, nie ziomeczka :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
hurwa czytam i nie wierze :D popuri, czytalem wiele twoich postow i w kazdym bylo widac zdrowe podejscie jednak czytajac dzisiejsze wywody nie kminie... masz napisane czarno na bialym i to doslownie :D ze jak ktos chce miec wyjasnione to ma, przyklad dam dosadny jednak nie mam na celu urazenia nikogo i prosze tego tak nie odbierac :D fizjoterapeuta to praca, pracujesz dla kasy, jestes fizjoterapeutą a nie panem/pania do towarzystwa ktory/a bedzie opisywac kazdy ruch i p******ic o wszystkim i probowac na sile uszczesliwic. ludzie ida tam sie leczyc a nie uczyc fizjoterapi bo od tego sa : szkoly studia i ksiazki... nawet porownujac do kelnerki, zaden zawod nie hanbi a nawet taki kierunek to usluga jak kazda inna. proby obrazenia kogokolwiek (tak widze to ja) to dziecinada i tyle. zeby nie bylo ze sie pucuje to gdyby iness napisala tak do ciebie moje zdania wygladaly by tak samo z tym ze zwracalbym sie do niej nie do ciebie.

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
My codziennie paliliśmy przed szkołą i potem co przerwę poprawialiśmy, zawsze dyrektorka i pedagog nas wzywała na rozmowę, nigdy nam nic nie zrobili bo mam prawo być pod wpływem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To nic że profil policyjny :/

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium