SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
IF sensowny bradzo :) ale za długi post że odczuwasz głód albo kcal za mało
nie wiem czy IF jest dobrą metodą na refluks, ten soki trzeba neutralizować, ale też nie podrażniać śluzówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
i poza tym na IF się ''wchodzi'' co najmniej kilka dni żeby organizm się zaadaptował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
robilem na budowie dobrych pare miesiecy i znam ten ból :D praktyki masz czy jak ? ja nie mam problemu z ladowaniem kalori :D @popuri ja mam glod mysle ze "czasowy' moge sie nawp*****lac jak prosie za przeproszeniem a i tak jak przyjdzie pora posilku z diety na ktorej masowalem to glod wraca mimo najedzenia ;/ jak lagodnie wejsc na IF ?

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
btw, wrzucam 3,5 tys kcal :D

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta praktyki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
ja szkole zaj**alem i robilem eksternistycznie zawodówke, w tym roku czas na technika i maturke :3

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mi jeszcze (jak dobrze pójdzie ) 2 lata technikum zostało, a potem to chuy wie czy gdzies pójde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
pewnie i tak nie pojdziesz do pracy w "swoim" kierunku (mam na mysli kierunek szkoly rzecz jasna), nie znam chyba wiecej niz 5 osob ktore by skonczyly w zawodzie :D

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego nie widze sensu by iść dalej do szkoły
Architektem nie zostane
Inspektorem nadzoru też nie
Kierownikiem też nie
Co najwyżej jak bym sam coś rozwinął to majstrem bym mógł byc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ide zrobie sobie kaszy manny :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium