SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
moja też, cierpną jej ręce jak rano się obudzi

Czesiek, słyszałeś o czymś takim jak Zespół Sobotniej Nocy? to jest to co ty masz (google it! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w następnym odcinku dr house'a będzie Ozzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to ja umre? :O


ale za pierwszym razem jak to miałem to sie wystraszyłem, podniosłem rękę przy pomocy drugiej puściłem i jeszcze w tważ tym kikutem dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
aż sama zacytuję, bo niemoge#

"Wskutek wielogodzinnego ucisku ramienia przez ciężar własnego ciała lub głowę drugiej osoby dochodzi do porażenia prostowników i ręka przybiera kształt opadający. Uszkodzenie to nazywane jest również „porażeniem sobotniej nocy”, gdyż zdarza się najczęściej po nadużyciu alkoholu i nagłym zaśnięciu."

brzmi znajomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak :D tylko ze nie po alkoholu to było, ale reszta tak... chociaz... kurde czekaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to już się nazywa patologia, Czesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bede spał z dziewczyną w nocy sie obudze, zarzuce reke na bok jeszcze przypadkowo oberwie... :D ale przynajmniej bede wiedział gdzie ta ręka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wytłumaczcie mi dlaczego jest tak, ze jak sie wypije za duzo i sie położy na łóżku to taka karuzela jest, a jak sie człowiek uziemi (opuści jedną noge na ziemie) to jest lepiej?


No sa odstępstwa od reguły, bo znajomy raz sie uziemił na 4 kończyny (dupa została na łóżku ) i nie pomagało mu, ale przynajmniej usnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
kumpel opowiadał, że jak się po jeden imprezie w mieszkaniu obudził, to jedna osoba leżała w wannie, druga w fotelu w kuchni, a w kuchni nie ma fotela
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium