SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
martwy najlepiej wyrabia mięśnie odpowiedzialne za robienie martwego

komentarz: "Polaczki ale z was Hieny , skąd ta agresja wsiedliście na niego jak nie wiadomo na co. Opamiętajcie się.."

"Michał lepiej mieć 1000 prawdziwych fanów niż 150000 takich jak powyżej. POZDRO"

"taa ludzie którzy hejtują Michał Karmowski'ego to 3/4 grubasów i ludzi którzy tylko są modrzy w 'ryju'. Zamiast hejtować by się wzieli do roboty.. Lata cięzkich treningów, diety i masy wyrzeczeń prowadzi do takiego sukcesu.. A te proszki i tabletki to są suplementy diety nie zadne koksy. Pozdro"

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-09-21 22:26:23

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilkaPN
martwy najlepiej wyrabia mięśnie odpowiedzialne za robienie martwego


No właśnie, to jakbym nie robił klatki, bo jestem niedoświadczony i chcę wyrobić mięśnie nóg, wtedy zacznę robić klatkę, bo tak to złapię kontuzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A te proszki i tabletki to są suplementy diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
tzn. jemu pewnie chodziło o to że np. prostowniki i brzuch wyrobi sobie izolacjami

ale (nie)stety martwy jest o tyle złożonym ćwiczeniem że angażuje mnóstwo innych mięśni których nawet jakby ktoś chciał to nie wyćwiczy ich izolacjami

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
MC to jest najlepsze ćwiczenie. Wszystko tam pracuje. Kto nie robi z przyczyn innych niż jakaś poważna kontuzja - to łosiek. Chociaż i z kontuzjami kręgosłupa robią tylko małym ciężarem. Minus taki, że poszerza talie, więc jak ktoś chce być kulturystą, to powinien ograniczyć robienie go.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 304
hmm a jakbym mial zaczac martwy to do ktorego treningu mam to dolozyc nog czy plecow? bo w sumie to w uj miesni angazuje.. i jeszcze jedno, od razu na 80% cisnac czy najpierw zaczac lekko tak zebym wyrobil technike?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij spokojnie, wyrób technikę, możesz dać do nóg na prostych nogach, ale według mnie lepiej robić normalny z plecami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilkaPN
tzn. jemu pewnie chodziło o to że np. prostowniki i brzuch wyrobi sobie izolacjami

ale (nie)stety martwy jest o tyle złożonym ćwiczeniem że angażuje mnóstwo innych mięśni których nawet jakby ktoś chciał to nie wyćwiczy ich izolacjami


Wiem, o co mu chodziło, ale do tego nie da się przygotować inaczej niż po prostu to robiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Technika w ciągu jest najważniejsza. Bez niej możesz sobie zrobić kuku. Jeśli nie będzie ci wychodziło robienie klasycznego mc(jest on dośc trudny technicznie i dużo osób robi go źle), pozostają sumo ciągi(wykorzystywane m.in. w trójboju - są o wiele prostsze technicznie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 304
Hmm, postaram sie robic lekko, ale poprawnie tak zebym na luzie zrobil z 12 powtorzen normalny martwy ciag. A co myslicie o przysiadach ze sztanga? Tez do nog?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium