SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
sam je kupiłeś :P a wcale nie nalezy ono do tanich białek niestety...

a próbowaliście smaku tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pije jak mam ochote na coś słodkiego :D i ochota przechodzi :3 - przydaje sie :D

Zaraz omleta dowale z 2000kcal bo dzis mało jadłem, trzeba uzupełnic zapasy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja w tym samym celu kupowałam wpc - zeby nie żrec tyle słodyczy, choc i tak zarłam:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie oduczyłem, nie jem wcale słodyczy, nie używam cukru, napoje słodkie bardzo żadko :D

Batona ja nie jadłem, nigdy takiego czegos nie zjadałem D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja kiedys bez powodu stwierdziłam ze nie bede jesc słodyczy, bo to niezdrowe, wszyscy jedza, bedę lepsza od nich i niezależna :P to było początek gimnazjum i jedzenie słodyczy zaczęło sie w liceum jak złapałam kontuzje i generalnie świat był do dupy bo nie mogłam trenować, pocieszałam się wszystkim i niczym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sja to nie rozumiem nigdy takiego pocieszania jedzeniem... jak sie załamuje to ide na bok porozmyślam, rzuce jakąś muzyke, ew. sie wybiegam, na siłke pójdę - wiem nie mogłaś wtedy

ale swoją drogą, jak sie jest wk***ionym to tak sie zaj**iście na siłowni ćwiczy, że ojacie :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to była trochę inna sytuacja - ja nie wiedziałam, czy będę mogła jeszcze kiedykolwiek normalnie chodzić, nie mówiąc o bieganiu, bo lekarz mi tego nie powiedział, rzucał ogólnikami itp. a od rodziny wsparcia psychicznego nigdy nie miałam, bo nie za bardzo rozumieli, jak bardzo bliski jest mi sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łoł... współczuję, tez bym sie załamał jak bym nie wiedział czy bede chodził, co ci było? jak ta kontuzja powstała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
porozrywałam więzadło na treningu, kilka mięsięcy dochodziłam do siebie, ale później miałam inna kontuzję, niedługo po poprzedniej, 9-mięsięczną w stopach i wtedy serio było bardzo źle, bo choć przestałam chodzić do szkoły o własnych siłach tylko jeździć, lekarz dawał tylko kolejne zwolnienia z wfu, mnie bolało jak cholera (można porównać do tego jakby ktoś gwozdzie wbił mi w piety i kazał na tym chodzić) to jeszcze rodzice powtarzali "przejdzie ci", i nawet lamenty i błagania jakoś nie docierały..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
współczuję <przytul>

Kompetencje niektórych lekarzy są jak widać do ponownego sprawdzenia że tak powiem

Ja sie ciesze, ze zadnej powaznej kontuzji nie miałem i mam nadzieje ze nie bede miał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium