Niedawno pisaliśmy, że Hadi Choopan przybył już do Stanów Zjednoczonych, aby na spokojnie zakończyć przygotowania do nadchodzących zawodów Mr. Olympia.

 

Polecamy również: Hadi Choopan przybywa do Stanów Zjednoczonych 6 tygodni przed Olympią

Teraz kolejny zawodnik jest już na miejscu. Ubiegłoroczny zwycięzca Big Ramy, nad ostatnim etapem przygotowań będzie pracował z Dennisem Jamesem już w USA. Naturalnie, będzie próbował obronić swój tytuł. Rok temu taki schemat działania okazał się to świetną decyzją, ponieważ Dennis pomógł mu pozostać na dobrej drodze treningowej, co doprowadziło do niesamowitego efektu i oczywiście zwycięstwa.  

„Mistrz przybył wczoraj późno w nocy. Teraz wracamy do pracy” – napisał James na Instagramie.

Niewątpliwie jest to świetna decyzja dla Big Ramiego, biorąc pod uwagę wpływ, jaki Dennis James wywarł na jego sylwetkę w zeszłym roku. Dennis był w stanie odpowiednio motywować Egipcjanina zwłaszcza w kwestii treningów cardio. Pięć tygodni, jakie pozostało do zawodów to jeszcze kawał czasu. Dobrze, że ci dwaj połączyli siły i jesteśmy bardzo ciekawi, jak Big Ramy zaprezentuje się na scenie w Orlando na początku października. Z relacji opublikowanych na Instagramie wynika, że ubiegłoroczny Mr. O nie traci czasu. Chwile po wylądowaniu, był już na bieżni i jesteśmy przekonani, że będzie absolutnie gotowy, aby albo obronić swój tytuł.

Komentarze (0)